سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

درخشش برنامه ساز رادیو دری مرکز خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

درخشش برنامه ساز رادیو دری مرکز خراسان رضوی

برنامه «از یاد رفته» تولید رادیو دری  صدا و سیمای خراسان رضوی در پنجمین  جشنواره اتحادیه  رادیو تلویزیون های اسلامی  جایزه بهترین اثر را از آن خود کرد .

در اجلاس مجمع عمومی رادیو تلویزیون های اسلامی  برنامه ترکیبی از یاد رفته تولید رادیو دری صدا و سیمای خراسان رضوی در موضوع آزاد جایزه بهترین اثر رادیویی در بخش  برنامه های  ترکیبی را از آن خود کرد .

برنامه ترکیبی از یاد رفته به تهیه کنندگی خانم منصوره افضلی به موضوع کودکان کار در افغانستان و مخاطراتی که آن ها را تهدید می کند، می پردازد. کودکانی که عموما پدرانشان در عملیات تروریستی کشته شده و یا سرپرست خانواده در مهاجرت به سر می برد.

رادیو دری یکی از سه رادیوی برون مرزی مرکز خراسان رضوی است که روزانه  با 12 ساعت پخش برنامه در فرکانس های موج کوتاه، موج متوسط و موج اف ام برای کشورهای افغانستان و کشورهای منطقه پخش برنامه دارد .

 گفتنی است هفتمین اجلاس مجمع عمومي اتحاديه راديو و تلويزيون هاي اسلامي با حضور حسن روحاني رييس‌جمهوري ايران و با شركت شبكه‌ها و موسسه‌هاي عضو از 35 كشور جهان‌، چهارم تا ششم خرداد ماه در تهران برگزار شد. همزمان با آن پنجمين جشنواره اتحاد‌ (جشنواره توليدات اعضاي اتحاديه)، پنجمين بازار فيلم اسلامي و چهارمين نمايشگاه تجهيزات و فناوري رسانه برگزار شد. در اين اجلاس جمعي از 220 عضو اتحاديه راديو و تلويزيون هاي اسلامي از 35 كشور جهان حضور داشتند .

alt