جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

درخشش صدا و سیمای مرکز لرستان در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو - صفحه محتوایی خبر

 

 

درخشش صدا و سیمای مرکز لرستان در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو

درخشش صدا و سیمای مرکز لرستان در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو


برنامه " پرپریک " به تهیه کنندگی و نویسندگی و اجرای  شهرزاد مظفری در بخش بین الملل در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو توانست لوح تقدیر و جایزه دوم  را در بخش آموزشی و به خود اختصاص دهد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی  تولیدات رادیویی که از دوم تا چهارم اردیبهشت ماه در بخش های:  مستمرنمایشی، برنامه های موضوعی، برنامه های مستمر غیرنمایشی، برنامه های ویژه، بخش بین الملل، بخش آزاد و بخش فضای مجازی در تهران به میزبانی ایران برگزار شد، برنامه " پرپریک " به تهیه کنندگی و نویسندگی و اجرای  شهرزاد مظفری در بخش بین الملل در رقابت با دیگر آثار داخلی و خارجی، توانست لوح تقدیر و جایزه دوم  را در بخش آموزشی و سرگرمی به طور مشترک با (خانمفروزان سروی برای «ستاره شو» از مرکز زاهدان) به خود اختصاص دهد .
" پرپریک "  برنامه ای در حوزه آموزش و سرگرمی برای مخاطب است که به موضوع جذاب کتاب به شکلی نو و خلاقانه می پردازد. گفتنی است که خانم شهرزاد مظفری از همکاران باسابقه وموفق در زمینه های تهیه کنندگی و گویندگی و نویسندگی صدای مرکز لرستان  است که در جشنواره سال گذشته تولیدات مراکز نیز با برنامه آفتاب و مهتاب در بخش جنبی ، خوش درخشید؛ از این همکار رادیو لرستان تاکنون 2 کتاب چاپ و منتشر شده است و یک کتاب در زمینه تهیه کنندگی رادیو نیز در دست چاپ دارند.