جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

درنشست مدیرکل مرکز البرز با رسانه های استان ؛ باید نقد حقیقی را نهادینه کنیم - صفحه محتوایی خبر

 

 

درنشست مدیرکل مرکز البرز با رسانه های استان ؛ باید نقد حقیقی را نهادینه کنیم

درنشست مدیرکل مرکز البرز با رسانه های استان ؛ باید نقد حقیقی را نهادینه کنیم

 

در نشستی صمیمی‌ با حضور مدیرکل مرکز البرز و مدیران رسانه‌های مکتوب و غیر مکتوب استان البرز نحوه هم افزایی در راستای رفع مسایل و مشکلات استانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز، صادق مقدسی با اشاره به اینکه رسانه‌ها دیده بانان متعد استان هستند گفت: وظیفه اصلی رسانه‌ها اطلاع رسانی و پیگیری مطالبات مردمی است و این امر در فضای تعامل و همفکری محقق خواهد شد. علی صادق مقدسی امید آفرینی و افزایش نشاط اجتماعی را مهم دانست و گفت : نقد کردن خوب است اما نباید نقدها منتج به نقد نظام شوندو بایستی نقد حقیقی را نهادینه کنیم.

 مدیرکل مرکز البرز افزود برخی از مسایل و مشکلات اجتماعی و فرهنگی را نمی توان نادیده گرفت و رسانه‌های استانی دلسوزتر از دیگران در جایگاه یک کارشناس مطلع و با تحلیل های مناسب می توانند مشکلات مردم استان را رصد و پیگیری کنند صادق مقدسی در بخش دیگری از صحبت های خود به اربعین حسینی اشاره کرد و گفت:همایش جهانی اربعین حسینی نزدیک است و رسانه‌ها در پوشش خبری این مهم باید هم افزایی بیشتری داشته باشند .

مدیرکل صدا و سیمای البرز در پایان با پیشنهاد تشکیل شورای عالی سیاستگذاری رسانه ای در استان تاکید کرد تعامل هرچه بیشتر رسانه‌ها توسعه را به دنبال خواهد داشت .