جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان؛ جهان بین غرق در نور و شادی - صفحه محتوایی خبر

 

 

در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان؛ جهان بین غرق در نور و شادی

در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان؛ جهان بین غرق در نور و شادی


همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت یگانه منجی عالم بشریت، ویژه برنامه های متنوعی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، شبکه استانی سیمای جهان بین با جنگ شاد شبانه«آرنگ بهار» میلاد حضرت مهدی(عج) را جشن می گیرد.
این برنامه در دو قسمت در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه به تهیه کنندگی داریوش نیک بخت و با اجرای ابوالفضل هادی پور و فخری قائدی از ساعت 20:30 دقیقه به روی آنتن می رود.
«آرنگ بهار» در بخش های اجرای موسیقی زنده با حضور خوانندگان هم استانی در برنامه، نمایش طنز قصه های مش نوروز، مباحث کارشناسی و پیامک های مردمی؛ لحظاتی شاد و نشاط آور را برای هم استانی ها رقم می زند.
رادیو جهان بین هم با ویژه برنامه «جان جهان» در روز عید بزرگ نیمه شعبان با شنوندگان خود همراه می شود.
پرداختن به موضوع تقارن نو شدن طبیعت و میلاد امام زمان (عج)، انتظار، گزارش های متنوع (شامل گفتگو با یک خانم شیرینی پز در منزل، مدافعان سلامت، شادیانه های بختیاری ها در روز نیمه شعبان و در خانه نیمه شعبان را  چطور جشن می گیرید؟)، فضایل مناجات شعبانیه، ترانه و موسیقی، مداحی، بسته های صوتی ارسالی شنوندگان، مباحث کارشناسی، شعرخوانی شاعران هم استانی در مدح امام زمان(عج) و ارتباط تلفنی با مرکز قم بخش های این برنامه را تشکیل می دهند.
ویژه برنامه«جان جهان» در روز ولادت حضرت صاحب الزمان(عج) به تهیه کنندگی شهرزاد شاهسمندی و گویندگی شهلا جمشیدیان از ساعت 9صبح به مدت 120 دقیقه از شبکه استانی صدای مرکز چهارمحال و بختیاری پخش می شود.
معاونت فضای مجازی رسانه استانی هم با تولید پوستر، عکس نوشت، اینفوگرافیک، پادکست، استوری موشن متناسب با نیمه شعبان، به روز رسانی بخش های مختلف وب سایت، برگزاری پویش مردمی عکس و دلنوشته انتظار، بازتولید منبر یک دقیقه ای با موضوع مهدویت، تقطیع و بارگذاری ویژه برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی، بازتولید سکانس برتر با موضوع مهدویت، استفاده از ظرفیت اپلیکیشن جهان بین همراه و معرفی ویژه برنامه های صدا و سیما در پیام رسان ها و تمامی بسترهای فضای مجازی؛ به گرامیداشت میلاد یگانه منجی عالم بشریت پرداخته است.
معاونت خبر صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری هم در بخش های مختلف خبری به استقبال جشن ولادت حضرت امام زمان (عج) رفته است.
تولید دو گزارش مهدوی شامل ادعیه ها و منتظران واقعی و رفع شبهات پیش آمده برای بستن زیارتگاه ها به خاطر شرایط بحرانی کرونا از اقدامات این معاونت همزمان با عید بزرگ نیمه شعبان است.
پخش180دقیقه خبر و گزارش شامل دو تیزر، ارتباط مستقیم با مشهد و جمکران، آذین های مهدوی و دعای سلامتی امام زمان(عج) قبل از پخش خبر در بخش های محلی رادیو و تلویزیون و تهیه و انتشار خبر مکتوب و گزارش های موضوعی و خبری از دیگر اقدامات این معاونت است.