جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

در حمایت از کار و سرمایه ایرانی"برای همیشه " تولید شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

در حمایت از کار و سرمایه ایرانی"برای همیشه " تولید شد

تله فیلم برای همیشه به کارگردانی وحید رضا حدیدی و تهیه کنندگی کامران پاک منش به سفارش صدا و سیمای مرکز خوزستان تولید شده است. 

پاک منش در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تله فیلم برای همیشه با هدف حمایت از کار و سرمایه ایرانی و ترغیب جامعه به خودباوری و همچنین در راستای سال تولید ساخته شده است.

وی افزود: نگارش این تله فیلم در اردیبشهت امسال به پایان رسید و پس از سه بار بازنویسی پیش تولید به مدت یک ماه آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه تصویربرداری تله فیلم در تیرماه کلید خورد و به مدت 20 روز طول کشید ابراز داشت: این تله فیلم پس مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی در حال حاضر آماده پخش می باشد.

پاک منش تصریح کرد: استفاده از عناصر بومی و محلی و تصویربرداری از لوکیشن های استانی از مهمترین ویژگی های تله فیلم برای همیشه است.

وی با بیان اینکه تصویربرداری تله فیلم در شهرهای اهواز و آبادان انجام شده است در خصوص چگونگی حضور بازیگران گفت: بازیگران تله فیلم مثل همیشه با توجه به شخصیت های داستان از تهران و اهواز انتخاب شدند.

وی در خصوص داستان تله فیلم اظهار داشت: فرهاد که به تازگی ازدواج کرده قرار است به جای پدر در شرکت مشغول به کار شود که مطلع می شود شرکت ورشکست شده و منصوری مدیر شرکت متواری شده با ورود مدیر جدید و آشنایی اتفاقی فرهاد با وی فرهاد مصمم می شود منصوری را پیدا کند و...

گفتنی است: نفیسه روشن، حسین فرضی زاد، مسعود شریف، جواد زیونی، سعید اوی، میترا دهقانی، اسماعیل جواد و... از جمله بازیگرانی هستند که در این تله فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

برخی دیگر از عوامل تولید این تله فیلم عبارتند از:

نویسنده: رضا خمسه، مدیر تصویربرداری: محمد ناصری، صدابردار: وحید سلطانی، طراح گریم: الدوز عزیزی، طراح صحنه و لباس: علی عباسی، مدیرتولید: مسلم بامداد، تدوین: کاوه ایمانی  

alt

alt