جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

در سال جدید سیمای البرز 8 ساعته می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

در سال جدید سیمای البرز 8 ساعته می شود

جمعي از مديران و مسئولان صداو سيما ي مرکز البرز با نماينده ولي فقيه در استان ديدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمين کازرونی در اين ديدار ضمن تاکید بر اهميت رسانه ملي در مقابله با  هجمه هاي فرهنگي دشمنان گفت: صداو سيما با فرهنگ سازي و تقويت برنامه هاي فرهنگي و مذهبي نقش موثري در ناکام گذاشتن دشمن در برابر تهاجم فرهنگي دارد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در استان البرز افزود: غربي ها در فضاسازي مجازي تلاش مي کنند تا چهره رسانه ملي را در نزد افکار عمومي تخريب کنند و آنرا رسانه اي ناکارآمد و غير هدفمند جلوه دهند اما رسانه ملی با قدرت، پویا و فعال در برابر فتنه ها و هجمه دشمنان ایستاده و این امر جای تشکر فراوان دارد.

امام جمعه کرج افزود: البته همیشه در کارهای بزرگ جای اشکال هست و هرکاری را در این ابعاد می توان به نحو بهتری انجام داد و باید همه کمک کنند.

وی با اشاره به اينکه نيروهاي متعهد و ولايت مداري در اين سازمان فعاليت مي کنند خاطرنشان کرد:

alt

 استان البرز به دليل موقعيت جغرافيايي و همجواري با تهران جايگاه ويژه اي دارد که بايستي با همت مسولان اين استان، از لحاظ فرهنگي و اطلاع رساني پيشرفت کند.

وی همچنین افزود در دیداری با آقای ضرغامی نیز از ایشان خواستم با توجه به حساسیت البرز به عنوان کمربند امنیتی تهران توجه ویژه ای به صدا وسیمای مرکز البرز داشته باشند و از ایشان نیز دعوت می کنم تا با سفر به این استان از نزدیک مسایل البرز را بررسی کنند.

وی همچنین با اشاره به اجلاس اخیر مجلس خبرگان رهبری حضور آقای ضرغامی در این مجلس را از شاخصه های اصلی این اجلاس عنوان کرد و افزود: سخنرانی ایشان در جمع علما تحسین برانگیز است و  سخنوری روان و روشن در جمعی که خود سخنور هستند کار ساده ای نیست.

حجت الاسلام و المسلمین کازرونی همچنین با اشاره به حضور اقوام مختلف در استان البرز مدیریت در این استان را یک مدیریت کشوری دانست و گفت: واقعا هر فردی که در البرز صدا وسیما را اداره کند گویی عهده دار یکی از شبکه های ملی است.

در ادامه مازندراني مدير کل صداوسيما مرکز البرز از افزايش زمان برنامه هاي اين مركز همزمان با آغاز سال نو خبر داد و گفت: با برنامه ريزي هاي انجام شده ساعات پخش سیمای البرز از 3 ساعت کنونی به 8 ساعت افزایش خواهد یافت و این زمان نیز پس از گذشت يک ماه از سال نو به 16 ساعت افزايش مي یابد. همچنين برنامه ويژه نوروز با عنوان جشن البرز از اذان ظهر تا اذان مغرب  روز 29 اسفند براي مردم استان البرز به روي آنتن سيماي البرز مي رود.

وي افزود: بخش خبری سیمای البرز نیز از روزانه يک مجموعه خبري به سه مجموعه خبري افزايش خواهد یافت.

مدير کل صداوسيمای مرکز البرز گفت: باتوجه به فرامين رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه به نهاد خانواده و جوانان، اميدواريم با برنامه ريزي هايي که انجام شده سطح برنامه ها را از لحاظ کمي و کيفي ارتقاء دهيم .