جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

در سمنان " جاده لغزنده " است - صفحه محتوایی خبر

 

 

در سمنان " جاده لغزنده " است

در سمنان

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این تله فیلم در راستای سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده ، به تهیه کنندگی احمد خراسانی و کارگردانی روح الله فخرو در شهرستان سمنان تصویر برداری شده است .
در سال های اخیر تولید آثار فاخر داستانی از جمله تله فیلم، سریال، داستانی نیمه بلند و داستانی کوتاه با موضوعات سبک زندگی ایرانی و اسلامی  و اقتصاد مقاومتی در اولویت برنامه های این مرکز قرار گرفته است که تله فیلم" جاده لغزنده است"  با محوریت سبک زندگی از جمله این آثار است.
 این فیلم به ماجرای مرد بازنشسته ای می پردازد که برای تامین مخارج خانواده با وانت کار کند ، اما همچنان از عهده تامین هزینه خانواده اش بر نمی آید و این در حالی است که فرزندانش احساس می کنند پدر به خواسته های آنان بی تفاوت است تا اینکه در شب خواستگاری دخترش در حالیکه مشغول بردن بار در جاده شهمیرزاد است در هوای بارانی دچار سانحه می شود و ...
سایر عوامل این فیلم عبارتند از : نویسندگان : حمید رضا لوافی ، احسان لطفیان/ دستیار کارگردان : مهدی ابراهیم خانی / مدیر تصویر برداری :علی محمد زاده / مدیر صدا برداری : مهرداد دادگری / طراح صحنه و لباس : محسن رامه/ چهره پرداز : هانی گلشاهی / بازیگران : محمد کاسبی ، مینا نوروزی ، مریم خدا رحمی ، مهدی امینی خواه ، صحرا عاملی ، بهرام رامه.