سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

در قالب 714 مورد ارتباط تصویری صورت گرفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

در قالب 714 مورد ارتباط تصویری صورت گرفت

پخش زنده 12 هزار دقیقه ارتباط تصویری از سفرهای راهیان نور به همت مراکز استانی

در قالب 714 مورد ارتباط تصویری صورت گرفت

در تعطیلات نوروز  و به همت  سیمای مراکز استانی صدا و سیما، بیش از 12 هزار دقیقه ارتباط زنده تصویری برای پوشش گسترده سفرهای راهیان نور نوروزی برقرار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های صدا و سیما، کاروان‌های راهیان نور در نوروز امسال  همچون  سال‌های گذشته به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شدند و هزاران نفر با حضور در این مناطق، با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.
با تدابیر اتخاذ شده و هماهنگی میان معاونت امور استان‌های صدا و سیما و مرکز بسیج رسانه ملی، پوشش رسانه‌ای این رویداد بزرگ فرهنگی با محوریت مراکز استانی صورت گرفت.
امسال به همت مراکز کرمانشاه، ایلام، خوزستان، آبادان و خلیج فارس، اخبار و تصاویر مربوط به سفرهای راهیان نور انعکاس بسیار خوبی در شبکه‌های استانی و سراسری یافت به گونه‌ای که در مجموع بیش از 714 ارتباط تصویری با مدت زمان 12 هزار و 331 دقیقه  معادل 205 ساعت و سی و یک دقیقه با شبکه‌های سراسری و استانی برقرار شد.
در این بین آبادان با 250 ارتباط در صدر مراکز و  مراکز خوزستان با 183 ارتباط، ایلام با 172 ارتباط، کرمانشاه با 67 مورد و مرکز خلیج فارس با 32 ارتباط تصویری، در رده‌های بعدی جای گرفتند و توانستند در ایجاد چتر رسانه‌ای و تصویری مناسب برای سفرهای راهیان نور، نقش بسزایی داشته باشند.
گفتنی است مرکز آبادان از نوزدهم اسفندماه، خوزستان از بیست و یکم اسفند ، ایلام از بیست و پنجم اسفند و کرمانشاه و خلیج فارس هم از یکم فروردین ماه، اکیپ‌های تولید و ارتباط زنده را در یادمان‌های شهدا مستقر و این میزان از ارتباط را با وجود شرایط نامناسب جوی، ساماندهی کردند.