جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

در نامه‌ای صورت گرفت ؛ قدردانی دکتر دارابی از وزیر بهداشت - صفحه محتوایی خبر

 

 

در نامه‌ای صورت گرفت ؛ قدردانی دکتر دارابی از وزیر بهداشت

در نامه‌ای صورت گرفت ؛ قدردانی دکتر دارابی از وزیر بهداشت


معاون امور استان‌های رسانه ملی با ارسال نامه‌ای، از تلاش‌های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مجموعه کادر درمانی کشور تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، دکتر علی دارابی با ارسال نامه‌ای به دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از وی و مجموعه وزارت بهداشت و کادر درمانی کشور به دلیل تلاش‌های گسترده در مقابله با کرونا و درمان بیماران تقدیر و تشکر کرد.
در متن نامه معاون امور استان‌ها خطاب به وزیر بهداشت آمده است: در روزگاری که شیوع ویروسی منحوس، نگرانی را در جان‌ها دوانده و بر فاصله‌ها افزوده است، این پزشکان، پرستاران و مجموعه کادر درمانی کشور هستند که نزدیک‌ترین انسان‌ها به بیماران هستند، از جان مایه نهاده و سرمایه تجربه و دانش خویشتن را در میدان اخلاص و عمل بکار انداخته‌اند تا مرهمی باشند بر زخم جان‌های رنجور، آرامشی بر دل‌های نگران و همدمی برای بیماران.
دکتر دارابی در ادامه این نامه خاطرنشان کرده است: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیریت جهادی جنابعالی، دورانی سخت اما باشکوه را می‌گذراند، هنگامه‌ای دشوار و در عین حال مملو از زیبایی؛ تصویری روشن از فردایی بهتر که به زودی خواهد آمد و این سختی‌ها را با خود خواهد بُرد و آنچه می‌ماند، فداکاری، ایثار و شهامت دلیر مردان و دلیرزنانی است که خود را ندیدند و هر آنچه دیدند، یاری رساندن به دیگران بود. بی تردید هیچ‌گاه خاطره تلاش‌های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی شما و همکارانتان در مجموعه وزارت بهداشت و کادر درمانی کشور از یاد مردمان قدرشناس ایران زمین نخواهد رفت، سپاس‌گذارتان هستیم و از خداوند بزرگ، اجر عظیم برایتان مسئلت داریم.
وی در ادامه به پخش ویژه برنامه گرامیداشت درگذشتگان کرونا در شبکه‌های استانی اشاره و تصریح کرده است: این برنامه همراه بود با تقدیر از جامعه پزشکی و کادر درمانی کشور، با پیام گرم و صمیمی‌تان، دلگرمی بیشتری برای مدیران، کارکنان و برنامه‌سازان مراکز و شبکه سراسری «شما» به ارمغان آورد، چه اینکه این تکریم و تقدیر، نشانه دیده شدن و تاثیرگذاری بالای این برنامه و نقش شبکه‌های استانی در پاسداشت ارزش‌های ملی بود. از طبیب عشق برای آن طبیب مهر، صحت، سلامت، سعادت و سیادت مسالت دارم و امیدواریم با غلبه نهایی بر ویروس کرونا، تقدیری به مراتب شایسته‌تر و در خور آنچه شایسته آن هستید بجا آوریم.