جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

در نشست دکتر دارابی با معاونت اجتماعی ناجا مطرح شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

در نشست دکتر دارابی با معاونت اجتماعی ناجا مطرح شد

تولید برنامه‌های مشترک معاونت استان‌های رسانه ملی با ناجا

در نشست دکتر دارابی با معاونت اجتماعی ناجا مطرح شد

در نشست دکتر دارابی با معاون اجتماعی نیروی انتظامی، بر گسترش تعاملات فی مابین و تولید برنامه‌های مشترک معاونت امور استان‌های رسانه ملی با ناجا تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، دکتر علی دارابی در نشستی مشترک با سردار احمد نوریان معاون اجتماعی نیروی انتظامی، به بحث و تبادل نظر پیرامون راهکارهای تعامل بیشتر بین مراکز استانی و ناجا پرداختند.

در ابتدای این نشست، دکتر دارابی با اشاره به ظرفیت گسترده شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی استان‌ها که به تولید برنامه با تکیه بر فرهنگ بومی و اقلیمی می‌پردازند اظهار کرد: پتانسیلی که در مراکز رسانه ملی وجود دارد می‌تواند در خدمت تامین امنیت و جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی هم قرار بگیرد.

وی افزود: همکاری مشترک شبکه‌های استانی با نیروی انتظامی از دیرباز وجود داشته البته لازم است راهکارهایی برای توسعه این تعاملات مورد بررسی قرار بگیرند.

سردار احمد نوریان معاون اجتماعی ناجا هم در این نشست ضمن تشکر از سازمان صدا و سیما به ویژه معاونت امور استان‌ها و مراکز رادیویی و تلویزیونی به دلیل تعامل گسترده با نیروی انتظامی در تولید برنامه‌های مناسبتی و با موضوعات مختلف خاظرنشان کرد: لازم است این همکاری‌ها توسعه یابند و در عین حال شاهد تولیدات مشترک بیشتری میان شبکه‌های استانی و نیروی انتظامی باشیم.