سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

در نشست روحانیون و مدیر کل صدا وسیما؛ بررسی نقش رسانه استانی در نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

در نشست روحانیون و مدیر کل صدا وسیما؛ بررسی نقش رسانه استانی در نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

در نشست روحانیون و مدیر کل صدا وسیما؛ بررسی نقش رسانه استانی در نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی


در نشست بسیج طلاب و روحانیون استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس بر اهمیت نقش رسانه ملی بویژه شبکه خلیج فارس در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بحث و بررسی و تبادل نظر شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس ، مهران جلائی دراین نشست گفت : صداوسیما با ایجاد شبکه‌ها و برنامه‌های مختلف درسطح ملی وبین المللی در حال مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان است.
وی افزود: درسال گذشته باتدبیر ریاست محترم سازمان ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست جناب آقای دکتر دارابی معاون محترم امور استان ها درسازمان شروع به کار کرد وصداوسیمای مرکز خلیج فارس نیز  برنامه‌های ویژه خود برای نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را از سال گذشته  آغاز کرده و در این زمینه باهمکاری ۴۰ شخصیت تاثیر گذار انقلابی از هرمزگان تولید برنامه کرده است.
جلائی به ساخت مستند نبرد ۲۹ برای نخستین بار در صداوسیمای مرکز خلیج فارس اشاره کرد و افزود: این مستند توانست در جشنواره ملی فانوس و جشنواره‌های ملی رتبه برتر را کسب کند.
مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) استان در این نشست گفت: دشمن تلاش خود را برای سیاه نمایی و منفی نشان دادن انقلاب به کار گرفته است.
حجت الاسلام عبدالرضا رستگار افزود: رسانه ملی می‌تواند با بیان دستاورد‌های انقلاب در بخش سازندگی و ساخت مستند‌های مناسب تهاجم دشمن را خنثی کند.
آیت الله قنبر درویشی استاد حوزه و دانشگاه نیز در این نشست گفت: صداوسیما می‌تواند با معرفی بیشتر انقلاب اسلامی در جهان نقش خود را در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به درستی ایفا کند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس در این نشست گفت: بیش از ۲۵۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان در دنیا علیه نظام جمهوری اسلامی راه اندازی شده است.
در این نشست طلاب و روحانیون بر ایجاد کارگاه تخصصی اندیشه ورز با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در صداوسیما، برگزاری دوره آموزشی ویژه روحانیان در ارائه بهتر مطالب در رسانه ملی و توجه بیشتر به ظرفیت‌های فرهنگی و مذهبی استان تاکید کردند.