سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

در پناه بلوط و ادامه ی مسیر موفقیت - صفحه محتوایی خبر

 

 

در پناه بلوط و ادامه ی مسیر موفقیت

در پناه بلوط و ادامه ی مسیر موفقیت

در پناه بلوط و ادامه ی مسیر موفقیت

مستند فاخر در پناه بلوط کاری از صدا و سیمای مرکز ایلام، همچنان در جشنواره های مختلف می درخشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام، مدیر کل صدا وسیمای مرکز ایلام گفت: مستند در پناه بلوط تندیس بهترین مستند نخستین جشنواره ی بین المللی فیلم های بی کلام تهران را از آن خود کرد.

به گفته ی شیروی، این مستند در جشنواره ی فیلم های بی کلام تهران، علاوه بر دریافت تندیس بهترین مستند، در بخش های بهترین فیلم از نگاه تماشگران و بهترین تصویربرداری نیز نامزد دریافت تندیس شد.

شیروی با اشاره به اینکه در پناه بلوط اثر مهدی نورمحمدی کارگردان جوان و خوش ذوق ایلامی، در صدا و سیمای مرکز ایلام و به سفارش سیمای استان ها تولید شده است ، افزود: در پناه بلوط داستان زندگی سنجاب ایرانی و چالش های موجود در مسیر حیات این حیوان کوچک است که در فضایی بدون کلام روایت می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام به موفقیت های متعدد ملی و بین المللی مستند در پناه بلوط اشاره کرد و گفت: از مهم ترین این موفقیت ها می توان به دریافت سیمرغ بلورین سی و دومین جشنواره ی بین المللی فیلم فجر و تندیس بهترین مستند بلند هفتمین جشنواره ی بین المللی سینما حقیقت اشاره کرد.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز بخش ملی و بین المللی جشنواره ی فیلم های بی کلام تهران ، شامگاه شنبه 18 اردیبهشت در دانشگاه هنر تهران برگزار شد.