سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

دزد خانگی تا پایان آبان می آید - صفحه محتوایی خبر

 

 

دزد خانگی تا پایان آبان می آید

مجموعه انیمیشن «دزد خانگی» به کارگردانی رسول آذرگون و پیمان شریفی و تهیه کنندگی پیمان شریفی در 13 قسمت 5 دقیقه ای در صدا و سیمای مرکز زنجان تهیه و تولید می شود.

شریفی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه پیش تولید این مجموعه به مدت 5 ماه طول کشیده است گفت: تولید مجموعه انیمیشن دزد خانگی به مدت 4 ماه طول کشیده است و تا پایان آبان ماه سال جاری آماده پخش خواهد شد.

وی با اشاره به جذابیت های این انیمیشن تصریح کرد: انیمیشن دزد خانگی با استفاده از تکنیک دو بعدی تولید شده تا بتواند جذابیت بیشتری برای مخاطبان داشته باشد.

وی در خصوص داستان این مجموعه اظهار داشت: داستان درباره یک استاد نقاش پرکاراست که در کار خود بسیار موفق است، او در یک شهر بزرگ و شلوغ زندگی می کند، و هر روز برای کار کردن با مشکلات ناشی از شهر نشینی، مواجه است، این مشکلات اجازه راحت کار کردن را به او نمی دهد. مشکلاتی مثل سر و صدا، آلودگی، مزاحمت و... استاد نقاش ابتدا سعی می کند با این مشکلات کنار بیاید اما کار به جایی می رسد که نقاش دیگر نمی تواند به کارش ادامه دهد و در نهایت تصمیم می گیرد خانه اش را در آن شهر شلوغ بفروشد و به یک منطقه ی آرام و خوش آب و هوا که آرامش کامل را برای کار کردن دارد، برود. در آن جا کم کم متوجه می شود کلاغی در همسایگی اش روی یک درخت بلند زندگی می کند، این کلاغ باعث دردسر های زیادی برای استاد نقاش می شود.

وی افزود: در هر قسمت، شاهد اتفاقاتی که بین نقاش و کلاغ می افتد و تلاش نقاش برای دور کرد کلاغ و مزاحمت هایش از خود، هستیم.

 عوامل تولید این مجموعه عبارتند از :

 نویسنده : فاطمه یاسینی - طراح کارکتر، فضا، بک گراند، طراح کلید،  استوری بورد : رسول آذرگون - طراح بیتوین : محمد احمدی، مانی کیانپور، آرزو گنج ور، آیدا حسن زاده، بابک ذوالفقاری و مرجان حضرتی - رنگ و کامپوزیت : علیرضا شریفی، محمد ذوالفقاری، آمنه فتح الهی، ریحانه خلج، محیا سادات محمدی، هانیه اسماعیلی، راضیه آل حبیب و مینا ذوالفقاری - رنگ بک گراند: مرتضی شریفی -  تدوین: پیمان شریفی - صدا: حمید اسماعیلی و الناز وثوق - مشاور فیلمنامه: عباس عادلی 

alt

alt