سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

دستور ویژه دکتر دارابی برای گرامیداشت روز ارتش در مراکز استانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دستور ویژه دکتر دارابی برای گرامیداشت روز ارتش در مراکز استانی

دستور ویژه دکتر دارابی برای گرامیداشت روز ارتش در مراکز استانی

 

معاون امور استان‌های صدا و سیما دستور ویژه‌ای را به مراکز استانی برای گرامیداشت باشکوه روز ارتش جمهوری اسلامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، به مناسبت فرا رسیدن 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، دکتر علی دارابی مجموعه دستورالعمل‌های ابلاغی در ارتباط با گرامیداشت باشکوه این روز را صادر کرد.

معاون امور استان‌های رسانه ملی با بیان اینکه 29 فروردین به نام روز ارتش نامگذاری شده است اظهار کرد: ارتش نجيب، باشرافت، غيور و حافظ امنيت و مرزهاى كشور است كه در دوران دفاع مقدس خوش درخشيد و امروز در عرصه امدادرسانى به سيل‌زدگان در مناطق درگير همراه مردم و مددكار آنان است.

وی افزوده است: وحدت نيروهاى مسلح، برجسته‌سازى نقش ارتش در عرصه‌هاى مختلف دوران بعد از انقلاب، معرفى شهيدان شاخص ارتش همچون صيادشيرازى، بابايي، ستارى و ... از جمله اقدامات مهمى است كه مراکز استانی صدا و سیما باید مورد توجه قرار دهند.

دارابی با بیان اینکه مصاحبه و گفت‌وگو با فرماندهان ارتش باید در اولویت کاری برنامه‌سازان استاني قرار بگیرد تصریح کرده است: پخش مستند و گزارش‌هاى مرتبط با اقدامات ارتش و پخش زنده مراسم رژه در استان‌ها، از ديگر اقدامات مورد انتظار مراکز است که باید از سوی همكاران سخت‌كوش در صدا و سيماى مراكز مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد.