سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

دستیابی به راهکارهای برون‌سپاری در مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دستیابی به راهکارهای برون‌سپاری در مرکز زنجان

این پژوهش به بررسی راهکارهای برون‌سپاری تولیدات در صداوسیمای مرکز زنجان می‌پردازد و هدف از آن شناسايي نقاط قوت و ضعف، فرصت‌ها و تهديدهاي فرایند برون‌سپاري، بررسي امكان واگذاری و ارائه راهكارهاي عملياتي در خصوص برون‌سپاري توليدات راديويي و تلويزيوني صدا و سیمای مركز زنجان است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، روش انجام این تحقیق به صورت سه روش اسنادی، پیمایش و مصاحبه عمیق است. در روش اسنادی از کتاب‌ها، مقالات و وب‌سایت‌های معتبر اینترنتی و مطالب مرتبط با این موضوع استفاده شده است. در روش پیمایش، نظرات و دیدگاه‌های معاونان، مدیران، تهیه‌کنندگان و کارشناسان مرکز زنجان در خصوص برون‌سپاری تولیدات این مرکز مورد بررسی قرار گرفت. در روش مصاحبه عمیق نیز با چند تن از صاحب‌نظران مرکز زنجان در خصوص موضوع تحقیق بحث و تبادل نظر شد؛ نظرات و بیانات افراد شرکت‌کننده، در قالب مضمون‌های ضوابط سازمانی، هزینه‌های سازمانی، کیفیت تولیدات، نظارت، ارزیابی شرکت‌های مجری، استاندارد انتخاب آثار، ایجاد رانت طبقه‌بندی و سازماندهی شده است.

اين پژوهش به سفارش اداره‌كل اطلاعات و برنامه‌ريزي معاونت امور استان‌ها و توسط علي قشمي پژوهش گر و مدير آموزش و پژوهش مركز انجام و در 86 صفحه تدوين شده است.

alt