جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دست پر شبکه خاوران در جشن 40 سالگی انقلاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

دست پر شبکه خاوران در جشن 40 سالگی انقلاب

دست پر شبکه خاوران در جشن 40 سالگی انقلاب


صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی برنامه های متنوعی را درچهلمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تهیه وپخش می کند.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ، بمناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شبکه خاوران  برنامه های متنوعی را  برای مخاطبان خود تهیه کرده که با آغاز جشن چهل سالگی انقلاب از رادیو وتلویزیون مرکز به روی آنتن می رود.
این روزها همکاران واحد های مختلف صدا و سیمای خراسان جنوبی روزهای پر کاری را سپری می کنند واحد سیمای این مرکز در 360 دقیقه مستند تلاش کرده تا یاوران و راویان انقلاب را به هم استانی ها معرفی کند و دستاوردهای نظام در چهل سال گذشته تا به امروز را به تصویر بکشد.
یاوران انقلاب ،روایت انقلاب ،سفرنامه خراسان جنوبی و برمدار افتخار عنوان مستندهایی است که در کنداکتور پخش سیمای خراسان جنوبی قرار دارد.
میزگرد کارنامه(با محوریت گفتگو و دعوت از مسئولین استانی )، مسابقه  تلفنی 40 چراغ (با هدف بازخوانی و یادآوری خاطرات دوران انقلاب ) ترنم انقلاب(تبیین و برجسته سازی ویژگی های انقلاب اسلامی در ساختار، عملکرد و دستاوردهای آن در سطح ملی و استانی با رویکرد نقد منصفانه )وجنگ شبانه ویژه دهه فجر که با آیتم های متنوع به موضوع "دستاوردهای استان پس از پیروزی انقلاب اسلامی" چهل سال بالندگی را به تصویر می کشد.
رادیو خاوران هم با بیش از 10 عنوان برنامه ویژه متنوع همچون  نمایش های رادیویی ،مسابقه پلاک 57 و کوچه پس کوچه و برنامه عصر گاهی صدای انقلاب، گفتگو9740 و چهل منزل صفحات افتخار آمیز تقویم انقلاب را ورق می زند.
معاونت  خبر مرکز هم در تلاش است با تولید10 مستند انقلابی گری ،10 گزارش آیا می  دانید؟(با هدف معرفی ظرفیت های کشاورزی،معدنی ، صنعتی و علمی ) و بیش از 57 گزارش خبری و تولیدی و مستند ،از مرکز استان و شهرستان ها  گوشه ای از چهل سال بالندگی انقلاب را به تصویربکشد.
معاونت فضای مجازی صدا و سیمای خراسان جنوبی هم در 4 موشن گرافیک یک دقیقه ای پشت پرده های زندگی اسدالله علم وزیر درباه محمدرضا شاه پهلوی را تصویر کشیده و تولید 57 دقیقه برنامه در ساختارهای کلیپ،موشن تاریخ شفاهی ،30 پوستر و اینفوگرافیک درباره دستاوردهای نظام را در دست تهیه دارد.
واحد شعر و موسیقی مرکز هم در 10 قطعه موسیقی و نماهنگ  طنین چهل ساله انقلاب را به گوش مخاطبان می رساند.