سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

دنا میلاد حضرت زهرا (س) را با مردم جشن گرفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

دنا میلاد حضرت زهرا (س) را با مردم جشن گرفت

استودیو گریزی و اجرای برنامه در میان مردم از جمله سیاست های موفقی است که  شبکه دنا در راستای تاکیدات ریاست محترم سازمان جناب آقای ضرغامی از سال گذشته فرا روی خود قرار داده و فاصله خود و مخاطبانش را به حداقل رسانده است.
در همین راستا بیست و دوم و بیست و سوم اردیبهشت ماه 91 سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی (ره) سرآغاز جشن های مذهبی و مردمی شبکه دنا بود که در محوطه صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با حضور پرشور مردم ، مسئولان و فرهیختگان استانی برگزار گردید.
مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویر احمد در حاشیه این جشن اظهار داشت : با توجه به استقبال کم نظیر مردم استان از برنامه های جنگ زنده شبانه سال گذشته در اعیاد و مناسبت های مذهبی ، امسال نیز در مناسبت های  رجب ، شعبان ، رمضان وسایر مناسبت های سال با حضور مردم ولایتمدار و دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام این برنامه های شاد و با نشاط ادامه می یابد.
رحیمی گفت :رسالت ما تبیین و تثبیت فرهنگی است که در آن  مردم در شادی اهلبیت شاد و در اندوه آنان سوگوار و اندوهناک باشند . بازخورد خوبی که این جشن ها ومراسم از طرف مردم و مسئولان داشت همت ما را برای ادامه راه دوچندان کرده است.
alt 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اضافه کرد انشاالله با تحویل  اس ان جی مرکز بتوانیم این جشن ها را بصورت زنده در تک تک شهرستانهای استان اجرا و دل آحاد مردم ولایتمدار را شاد کنیم. گفتنی است درجشن میلاد یاس که بمدت دوشب و هرشب 90 دقیقه در محوطه صدا و سیمای استان برگزار و بصورت زنده پخش گردید چهار خواننده محبوب استانی و فرااستانی همچنین شعرای ارزشمند، مادران و همسران شهدای جاوید و زنان کارافرین و نمونه همراه با سایر اقشار در کنار مسئولان استانی حضور یافتند و سرور معنوی ویژه ای به این برنامه بخشیدند.