جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

دهه مبارک فجر در شبکه اصالت و فرهنگ - صفحه محتوایی خبر

 

 

دهه مبارک فجر در شبکه اصالت و فرهنگ

دهه مبارک فجر در شبکه اصالت و فرهنگ

 

صدا و سیمای مرکز کردستان در ایام دهه فجر برنامه های ویژه جشن پیروزی حق بر باطل را به روی آنتن می فرستد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: ابولقاسم امان‌اللهی در یک نشست خبری که با حضور خبرنگاران رسانه‌های جمعی در سالن جلسات صدا و سیمای استان برگزار شد، ضمن برشمردن برنامه‌های پیش‌بینی شده در حوزه‌های رادیو، سیما، خبر و فضای مجازی، اظهار کرد:  ۲ هزار و ۴۶۰ دقیقه برنامه مرتبط با ایام‌الله دهه فجر از صدای مرکز کردستان پخش می‌شود.
وی افزود:  یک هزار و ۲۰۰ دقیقه جنگ انقلاب، ۳۰۰ دقیقه برنامه سه‌رکوتنی نور در مراکز تمامی شهرستان‌های استان، ۱۰۰ دقیقه روزشمار انقلاب، ۳۰۰ دقیقه نمایش، ۳۰۰ دقیقه ریگای سه‌ربه‌رزی، ۲۴۰ دقیقه مسابقه هفت سنگ و پوشش راهپیمایی از برنامه‌های رادیو است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در ادامه گفت: در بخش خبر نیز، جدای از پوشش خبری تمامی برنامه‌های بزرگداشت ایام دهه فجر، بسته مستندی 40 خدمت ویژه 40 ساله انقلاب، تهیه گزارش از روند توسعه روستاهای استان در بعد از پیروزی انقلاب، تهیه و پخش گزارشاتی از پیشرفت و ساخت ماشین‌آلات کشاورزی در استان و موارد دیگری پخش خواهد شد.
امان‌اللهی همچنین گفت: پخش برنامه«چریکه‌ی شه‌و» ویژه دهه فجر، نماهنگ ویژه این ایام، گلچینی از برنامه‌های سال‌های قبل، «چل‌ چرا» با حضور هر شب یک هنرمند ملی، مستند مشاهیر و «شه‌قامی شورش» یا خیابان انقلاب، جدای از برنامه‌های روتین سیمای مرکز کردستان در ایام دهه مبارک فجر است.

در بخش سیما
ویژه برنامه خیابان انقلاب هر شب ساعت 22 با حضور ادارات استان
اختصاص برنامه ژین و ئه وین هر روز به صورت زنده با رویکرد به تصویر کشیدن دستاوردهای نظام در استان
اختصاص برنامه به یانی باش هر روز به صورت زنده با حضور فرمانداران شهرستان های استان با موضوع روزهای دهه فجر
اختصاص موضوع برنامه په پوله کانی نیشتمان(کودک) و گورج و گول (نوجوان) به روایت انقلاب جهت آشنایی کودکان با حال و هوای اوایل انقلاب
پخش هر روز یک فیلم سینمایی با موضوع مرتبط با این ایام
پخش و تهیه نماهنگ، موسیقی و سرودهای انقلابی

در بخش صدا
ویژه برنامه سه رکوتنی نوور (پیروزی نور) هر روز از ساعت 11 الی 11و 30  از مدیران و مسئولین ادرات، استاندار، رئیس سازمان برنامه ریزی و .. دعوت می شود تا در مورد دستاوردهای نظام به بحث و تبادل نظر بپردازند.
ویژه برنامه «رادیو انقلاب» در شهرستانهای استان کردستان اجرا خواهد شداین برنامه نیز از ساعت 16 الی 18 با حضور مهمانان ویژه، هنرمندان، ورزشکاران، گروههای هنری و ... و با همراهی فرمانداران هر شهر هر روز در یک شهر به صورت زنده تهیه و پخش خواهد شد.
صدای مرکز کردستان همچنین در سایر برنامههای شاخص از جمله برنامه روژ باش، ئاوینه، ئیواره باش، تریفه، ژوانگه لاوان و ... بخشهای قابل توجهی را به موضوعات مرتبط با ایام دهه فجر اختصاص خواهد داد.
در بخش های خبر نیز واحد اخبار و اطلاعات مرکز کردستان با تهیه بولتن های خبری، گزارش ها، مصاحبه ها و ...به طور خاص به پوشش، انعکاس و پخش ویژه برنامه های ایام مبارک دهه فجر در سطح استان خواهد پرداخت.