سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دهه کرامت در آیینه صدا و سیمای مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

دهه کرامت در آیینه صدا و سیمای مازندران

دهه کرامت در آیینه صدا و سیمای مازندران

 

شبکه  مازندران با ساخت ویژه بر نامه های دهه کرامت به استقبال گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت  فاطمه معصومه(س) و حضرت امام رضا (ع) رفت.

سیمای مازندران در دهه کرامت ویژه برنامه های خود را در دل برنامه های مازرونی شو(شنبه تا دوشنبه ساعت 21) ، صواحی( روزهای فرد ساعت 8) و خانواده و زندگی (دوشنبه ساعت 13:20) به تصویر کشیده است. ارتباط زنده با قم و حرم حضرت معصومه (س) و ارتباط زنده با مشهد مقدس و حرم رضوی(ع)،گزارش های متنوع از زائران، مراسم  و آیین های این دهه و دعوت از دختران نمونه استان در عرصه های مختلف ، حضور هنرمندان و میهمانان ویژه در کنار پخش و اجرای موسیقی زنده و آیتم های شاد از جمله بخشهای متنوع این برنامه ها به شمار می رود. علاوه بر آن دو ویژه برنامه با عنوان "بر بال ملائک " با حضور عوامل برنامه در قم و دو ویژه برنامه  با عنوان "ضامن عشق" با حضور گزارشگر برنامه در مشهد مقدس  و پوشش فعالیت های نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ، چاووشی خوانی ، مدیحه سرایی شاعران استان و دل گفته های مردم استان به مناسبت دهه کرامت تهیه و تولید خواهد شد.

رادیو مازندران نیز با برنامه های زیر به استقبال دهه کرامت رفته است.

ویژه برنامه "نسیم کرامت" به تهیه کنندگی معصومه همتی در 10 برنامه 15 دقیقه ای هر روز ساعت 19:15

ویژه برنامه "عیدانه" در دو برنامه 30 دقیقه ای در شبهای ولادت حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) به تهیه کنندگی هنگامه داودی

مستند گزارشی "زیارت عشق" در 10 برنامه 15 دقیقه ای  هر روز ساعت 19:30

ارتباط زنده با گزارشگران قم، خراسان رضوی و فارس در برنامه زنده پیام مازندران هر روز ساعت 10

همچنین سایر برنامه های رادیو مازندران همچون سال های جوانی، صبح مازندران و شباهنگام به موضوع دهه کرامت اشاره خواهند داشت.