سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

ده درصد کهگیلویه‎وبویراحمد، فاقد پوشش شبکه‌های دیجیتال - صفحه محتوایی خبر

 

 

ده درصد کهگیلویه‎وبویراحمد، فاقد پوشش شبکه‌های دیجیتال

ده درصد کهگیلویه‎وبویراحمد، فاقد پوشش شبکه‌های دیجیتال

 

تنها 10 درصد از مردم کهگیلویهوبویراحمد شبکه‌های دیجیتال تلویزیونی را دریافت نمیکنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، امیر رئوف در دیدار با استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: هم اکنون 10  درصد این استان فاقد پوشش شبکه‌های دیجیتال رادیویی و تلویزیونی هستند که انتظار می‌رود مجموعه مسئولان استانی به ویژه مقام عالی دولت و سازمان مدیریت و برنامهریزی در این زمینه تدبیری بیندیشند.

وی اختصاص اعتبار با توجه به پراکندگی و محرومیت‌ها در مناطق مختلف را ضروری دانست و افزود: به طور حتم دغدغه مردم بهجز برخورداری از پوشش شبکه‌های دیجیتال رادیویی و تلویزیونی با نگاه ویژه استاندار برطرف می‌شود.

رئوف با بیان اینکه ایجاد روحیه نشاط، امید در جامعه، کمک به قطار توسعه و پیشرفت را از مهمترین برنامه‌های شبکه استانی دنا عنوان کرد و ادامه داد: کوهستانی بودن این استان سبب شده هزینه سیگنال رسانی دیجیتال به تمامی نقاط بالا باشد.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه شبکه استانی دنا در زمینه همکاری با مدیران دستگاه‌های اجرایی از جمله مدیر ارشد استان آمادگی کامل دارد و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست بر تعامل و همدلی تمامی مجموعه‌ها و نهادها با هدف کمک به توسعه کمک کرد و گفت: برای رفع محرومیت‌ها و ارتقای شاخص‌های توسعه دست تمامی دلسوزان را می‌فشاریم.

حسین کلانتری توجه به مناطق محروم، کمک به رشد و توسعه در همه ابعاد را جزو اولویت‌های خود دانست و عنوان کرد: نقش شبکه استانی در زمینه ارتقای روحیه امید در بین مردم، پویایی، تحرک و آرامش بخشی به جامعه است.