جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دوبله آذری ارمغان تاریکی ،ارمغان مرکز آذربایجان شرقی به شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

دوبله آذری ارمغان تاریکی ،ارمغان مرکز آذربایجان شرقی به شما

مجموعه تلویزیونی «ارمغان تاریکی» به کارگردانی جلیل سامان با گویش آذری از شبکه سراسری «شما» به روی آنتن می‌رود.

این سریال در 21 قسمت 40 دقیقه‌ای، از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت 24 و تکرار آن نیز روز بعد ساعت 12 از این شبکه پخش می‌شود.

با توجه به استقبال گسترده‌ی مخاطبان شبکه شما از پخش فیلم‌ها و سریال‌های دوبله شده به گویش‌های مختلف، سریال تلویزیونی «ارمغان تاریکی» برای پخش از شبکه شما در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به سرپرستی حمید سلیمانی‌نیا و صدا پیشه‌های محلی به زبان آذری دوبله و با زیر نویس فارسی آماده شده است.

«ارمغان تاریکی» روایت چند دانشجوی جوان است که در سال‌های آغاز دهه 60 در تهران زندگی می‌کنند و هر یک در برخورد با حوادث و رویدادهای سیاسی و اجتماعی آن دوران همچون جنگ تحمیلی، بحران‌های سیاسی، حضور گروهک‌های سیاسی در جامعه و ... سرنوشت‌های متفاوت پیدا می‌کنند.

ایفای نقش اول این سریال به عهده آرش مجیدی است و امیر آقایی، سودابه بیضایی، لیلا زارع، مجید مشیری، شهین تسلیمی، مجید سعیدی، حمیدرضا هدایتی، سعیده عرب، امیر غفارمنش، علی ابوالحسنی، حشمت آرمیده، فریبرز گرمرودی، آزاده ریاضی، مریم خدارحمی، مریم سرمدی، طرلان پروانه و... دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال مقابل دوربین «محمد افسری» رفته‌اند.

جلال‌الدین معیریان به عنوان طراح چهره‌پردازی، «غفار رضایی» به عنوان طراح صحنه، «مه لقا ناقد» به عنوان طراح لباس، «رضا کنشلو» به عنوان مدیر صدابرداری، «پیام حنفی» در مقام برنامه ریز و دستیار اول کارگردان، «مهرنوش صحرانورد» به عنوان منشی صحنه، «حسن شجاعی» در مقام عکاس، «عباس شوقی» در سمت مدیر جلوه های ویژه، «حمیدرضا شیروانیان» به عنوان ناظر کیفی، «سرهنگ مددی» به عنوان کارشناس نظامی، «محمد معصومی» در مقام مدیر تدارکات برخی از عوامل این سریال هستند.

alt

alt