سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دوره آموزشی پژوهشگران جنوب شرق کشور برگزار شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

دوره آموزشی پژوهشگران جنوب شرق کشور برگزار شد

عبدالملکی مدیرکل پژوهش استان ها و خارج از کشور درمراسم افتتاحیه دوره آموزشی که با حضور مدیرکل مرکز کرمان، معاونین، مدیران این مرکز و پژوهشگران جنوب شرق کشور برگزار شد گفت: مرکز کرمان با همت مدیرکل و همکاری مدیران مرکز و جدیت واحد آموزش و پژوهش به عنوان مرکز برتر دربین استان ها انتخاب شده است .

عبدالملکی با تاکید بر کیفی شدن آموزش ها نسبت به گذشته افزود: آموزش از موارد مهم فعالیت های رسانه است که باید ادامه دار باشد.

دراین مراسم حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیرکل مرکز کرمان به استناد فرمایش پیامبر اکرم (ص) گفت: مؤمن کسی است که با بیان و زبان خودش درحال جهاد و مجاهدت است. ایشان با اشاره به اینکه در زمانی مخاطره اصلی کشور حمله نظامی بود اما امروز حمله به ارزش ها و فرهنگ و اندیشه ملت خصوصا جوانان در صدر دشمن و کینه توزی دشمنان قرار گرفته اند افزود: امروز زمانی است که با تدبیر و کسب آموزش های لازم دررسانه باید راه های نفوذ دشمن را شناخت و تدابیر لازم برای مقابله با این تهدیدها اندیشیده شود. ایشان پژوهش در رسانه را از اهم فعالیت ها برشمرد و افزود: تهیه کنندگان باید براساس پژوهش به برنامه سازی بپردازند و پژوهشگران هم باید با شناخت نیازهای رسانه ای پژوهش های خود را به زبان رسانه نزدیک نمایند.

alt

در پایان مراسم لوح تقدیر و هدیه ویژه به مناسبت برتری مرکز کرمان در ترویج و گسترش آموزش های پژوهشی از طرف دکتر عبد الملکی به جناب آقای موسوی مدیرکل اهدا شد و از سایر معاونین و مدیران و مدیر واحد پژوهش سرکار خانم میرحسینی تقدیر و تشکر شد.

شایان ذکر است دوره های روش تدوین طرحنامه پژوهشی (پروپزال نویسی) و spssپیشرفته و کاربری توسط مدرسان دوره آقایان دکتر عبد الملکی و بنکدار طی مدت 4 روز و با شرکت مراکز یزد، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، خلیج فارس، کیش، فارس، کهکیلویه وبویراحمد و خوزستان برگزار شد.