جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دومین تله فیلم صداوسیمای مرکز اصفهان به نیمه رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

دومین تله فیلم صداوسیمای مرکز اصفهان به نیمه رسید

بازدید مدیرکل صداوسیمای اصفهان از پشت صحنه های تله فیلم "حاجی بابا "

دومین تله فیلم صداوسیمای مرکز اصفهان به نیمه رسید

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در بازديد از پشت صحنه تولید تله فیلم حاجی بابا و دیدار با عوامل ساخت آن در یکی از محله های اصفهان،  با اشاره به ظرفيت و پتانسیل خوب توليدات در اصفهان گفت: از ویژگی های جذاب این تله فیلم تاثیر استفاده از فضای مجازی در خانواده ، مقایسه اصفهان قدیم و جدید و اشاره به اصفهان شهر دوچرخه و شهر دوستدار کودک است و نیاز به معرفی جهت آشنایی بیشتر مردم با این فرهنگ غنی و ارزشمند از طریق شبکه استانی و شبکه های سراسری را مطلبد.

عبدالحسینی با بیان اینکه هدف شبکه استانی اصفهان ارتباط بیشتر با مردم است و تولید این نوع برنامه ها در اولویت قرار دارند افزود: امید آفرینی ، خودباوری و نشاط در تولید برنامه ها حاكميت دارد و در این خصوص آثار ارزشمندی در حال تولید است.

شهردار اصفهان نیز ضمن بازدید از مراحل تصویربرداری و آشنایی با هنرمندان و عوامل تله فیلم حاجی بابا ، فعالیت های فرهنگی در مقوله های اجتماعی و خانواده را بسیار موثر دانست و گفت: تولید این اینگونه آثار  رشد و توسعه فرهنگ عمومی جامعه را به دنبال دارد.

 قدرت الله نوروزی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عوامل ساخت این تله فیلم گفت:باید به موضوعات فرهنگی و داشته های فرهنگی توجه ویژه شود  و برای احیا و ارائه آن هزینه کنیم.

 تله فیلم حاجی بابا به تهیه کنندگی پیمان سبزه علی ، کارگردانی مصطفی نظری زاده و نویسندگی علی خودسیانی در مرکز اصفهان در مرحله تولید قرار دارد و داستان پیرمرد تنهایی را روایت می‌کند که بعد از فوت همسرش هر کدام از فرزندانش به خاطر مشکلاتشان اصفهان را ترک کرده اند و تنها همدم و مونس حاجی بابا دوچرخه ای است که از زمان جوانی تا به امروز همراه اوست، اما یک روز در اثر سانحه ای حاجی بابا با دوچرخه اش نقش بر زمین می شود و در راه انتقال به بیمارستان دوچرخه به سرقت می رود و در ادامه داستان بازگشت فرزندان و نوه ها به اصفهان و تلاش آنها برای یافتن دوچرخه‌  و مشکلاتی که بر سر راه آنها قرار می گیرد به تصویر کشیده می شود.

در این تله فیلم بازیگرانی همچون حسن اکلیلی ، مهران هادی ،شهره موسوی ، صدف غرضی ، رهام نصیری، فرزاد کریمی ، آسنا کریمیان ، امیرحسین کاظمی ، مسعود زنجانی ، الهام باقری ، زهرا صالحی و... ایفای نقش می کنند.

عوامل تولید:مدیرتولید حسین خواجویی ، مدیرتصویربرداری علی حسین زاده ، مدیرصدا علی عبدالحسینی ، تدوین گلناز ایزدان ، منشی صحنه نجمه بقولی ، گریم نفیسه علیزاده ، صحنه و لباس مریم محمدی ، دستیاران برنامه ریز امین قشقائیان و محسن شریفیان ، مدیرتدارکات ناصر انصاری.