جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دو اثر استانی در جمع نامزدهای نهایی جشنواره فیلم مقاومت - صفحه محتوایی خبر

 

 

دو اثر استانی در جمع نامزدهای نهایی جشنواره فیلم مقاومت


فیلم تلویزیونی همسنگار تولید سیمای مرکز بوشهر و مستند سنگ مزاری برای برادر شهیدم از تولیدات سیمای مرکز کردستان در جمع نامزدهای نهایی بخش های ویدئویی و مستند  جشنواره فیلم مقاومت قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در جمع نامزدهای بهترین فیلم مستند، مستند سنگ مزاری برای برادر شهیدم از تولیدات سیمای مرکز کردستان با شش مستند دیگر به رقابت خواهند پرداخت.

همچنین فیلم تلویزیونی همسنگار با درخششی فوق العاده در تمامی پنج بخش  نامزدهای فیلم های سینمایی ویدئویی برای کسب جایزه به رقابت می پردازد.

بر این اساس احسان عبدی پور در بخش های بهترین فیلمنامه و کارگردانی، حمید باغکی نامزد بهترین بازیگر مرد، مهتاب صداقت نامزد بهترین بازیگر زن و هومن کبیری برای کسب جایزه بهترین فیلم به عنوان کاندیدا برگزیده شده اند.

گفتنی است دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت (انقلاب و دفاع مقدس) سوم تا هفتم مهر ماه همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در کرمان و چند کشور جهان برگزار می شود.

alt

این جشنواره توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت و همیاری "سازمان سینمایی کشور" با رویکرد "مقاومت، بصیرت و شکوفایی" به اجرا در می آید. دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در قالب بخش های مختلف سینمایی، کوتاه، مستند، ویدیویی، فیلمنامه نویسی و چشم انداز سینمای مقاومت ایران و نشست های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه های جانبی دیگر طراحی و پی ریزی شده است.