جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

دو انتصاب در صدا و سیمای مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دو انتصاب در صدا و سیمای مرکز گلستان

در جلسه ای که با حضور معاونین و همکاران اطلاعات و اخبار صدا و سیمای استان برگزار شد، 2 انتصاب صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز گلستان، مدیر کل مرکز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش کارکنان خبر مرکز گفت: امیدواریم که با تلاش و کوشش کارکنان این حوزه شاهد موفقیت های بیشتر در حوزه خبر باشیم.

مقدسی گفت: خبرنگاران باید برای انعکاس صحیح و سریع اخبار به پیشرفت جامعه کمک کنند و با سلاح دانش و تسلط به مسائل روز و معضلات و چالش ها و تهدیدها را به صورت اولویت بندی مدنظر قرار دهند و با استفاده از آگاهی ها و اطلاعاتی که از پیرامون خود دارند به پیشرفت جامعه کمک کنند.

وی با اشاره به صمیمیت و وحدت خبرنگاران و مدیران واحد اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز گفت: نمود کار گروهی و همدلی در اهالی این حوزه صدا و سیما در کشور مثال زدنی است و این مجموعه ی، فعال، پویا و پر انگیزه باعث وحدت و امنیت در جامعه می شوند.

مدیر کل صدا و سیمای گلستان درمعارفه مدیر تفاسیر و برنامه های سیاسی و تودیع و معارفه مدیر هماهنگی و پشتیبانی خبر با اشاره به این مطلب حوزه اطلاعات و اخبار را يكي از مهم ترين، تخصصي ترين و پيچيده ترين حوزه هاي برنامه ساز مركز برشمرد.

alt

وی در ادامه افزود: كاركنان معاونت اطلاعات و اخبار مركز هم در اين زمينه به خوبي خود را نشان دادند و در خلق حماسه سياسي مردم سهيم بودند و برگ زرين ديگری را به سند افتخارات نظام جمهوری اسلامي ايران افزودند.

مقدسی مدیرکل صداوسیمای مرکزگلستان در احکام جداگانه احمد ملاشاهی را به عنوان مدیر تفاسیر و برنامه های سیاسی و رضا علی قاسمی نسب را  به عنوان مدیر هماهنگی و پشتیبانی معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکزگلستان منصوب کرد.

وی در تودیع قاسم صفرعلی از خدمات ایشان در مدت تصدی مسئولیت مدیریت هماهنگی و پشتیبانی خبر تشکر و قدردانی کرد.

احمد ملاشاهی به عنوان مدیر تفاسیر و برنامه های سیاسی و رضا علی قاسمی نسب به عنوان مدیر هماهنگی و پشتیبانی خبر صدا و سیمای مرکز گلستان منصوب شدند.