جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دو سامانه دیجیتال در شهربابک به بهره برداری رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

دو سامانه دیجیتال در شهربابک به بهره برداری رسید

دو سامانه دیجیتال در شهربابک به بهره برداری رسید

 

با بهره برداری از این فرستنده ها که با حضور مدیر کل صدا و سیما و فرماندار شهربابک انجام شد 6 هزار نفر از اهالی شهر جوزم و دهستان خبر شهربابک از مزایای 20 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی بهره مند شدند. ضمن این که پوشش فرستنده های دیجیتال شهربابک نیز از میانگین استانی و کشوری فراتر رفت.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان در جلسه شورای اداری شهربابک استان کرمان را با برخورداری از 23 شهرستان پهناورترین استان کشور عنوان و میانگین برخورداری جمعیت استان ازپوشش سامانه های دیجیتال  را 91 درصد و میانگین جمعیت برخوردار شهرستان شهربابک از فرستنده های دیجیتال را 94 درصد اعلام کرد و افزود : این میانگین از متوسط استانی بیشتر است. وی برهمکاری دستگاه های اجرایی شهرستان ها برای رسیدن هر چه زودتر به پوشش صد در صدی در استان تأکید کرد.
علیرمضانی معرفی  ظرفیت های فرهنگی گردشگری و صنعتی و انعکاس مشکلات شهرستان ها را از برنامه ها و اولویت ها ی کاری صدا و سیما بیان کرد و گفت : از ابتدای امسال برای شهربابک نیز 259 دقیقه برنامه رادیویی ، 235 دقیقه برنامه تلویزیونی و 130 عنوان پوشش خبری رویدادها انجام شده است . وی رسانه را زبان گویای انقلاب در عرصه های بین المللی توصیف و تاکید کرد: در برابر 217 شبکه تلویزیونی ماهواره ای معاند اسلام انقلاب و ارزش های دینی ، وظیفه خطیری بر دوش صدا  سیماست و اهمیت این موضوع مشارکت هرچه بیشتر دستگاه های اجرایی شهرستانه ا را می طلبد .
مدیر کل تصریح کرد : خوشبختانه امروزه رسانه ملی درصد بالایی از میزان اعتماد مخاطب را به خود اختصاص داده است و وظیفه داریم برای حفظ بنیان های نظام و انقلاب زبان گویای مردم باشیم .