جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دکتر دارابی: جوانگرایی و کادرسازی یکی از اولویت‌های مراکز صدا و سیما باشد - صفحه محتوایی خبر

 

 

دکتر دارابی: جوانگرایی و کادرسازی یکی از اولویت‌های مراکز صدا و سیما باشد

دکتر دارابی: جوانگرایی و کادرسازی یکی از اولویت‌های مراکز صدا و سیما باشد


معاون امور استان‌های رسانه ملی گفت: لازم است یکی از اولویت‌های مراکز استانی، جوانگرایی و کادرسازی از میان نیروهای انسانی موجود است.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، دکتر علی دارابی در نشست ارزیابی عملکرد سال جاری مرکز کرمانشاه که در شورای مدیران معاونت استان‌ها برگزار شد اظهار کرد: از صدا و سیمای این مرکز به خاطر اقدامات گسترده و متنوع تشکر می‌کنیم.
وی افزود: با توجه به مشکلات مالی موجود در مجموعه سازمان و سایر مضیقه‌های موجود، عملکرد مرکز کرمانشاه شایسته تقدیر فراوانی است.
معاون امور استان‌های صدا و سیما با بیان اینکه رتبه مرکز کرمانشاه در برخی حوزه‌ها مناسب نیست گفت: لازم است مدیرکل و معاونان وی جلساتی برای بررسی این موضوع تشکیل و گزارش مربوطه را به معاونت امور استان‌ها ارائه دهند.
وی ادامه داد: کرمانشاه یکی از مهمترین استان‌های غرب کشور محسوب می‌شود و در عین حال ظرفیت‌‌های فراوانی از حیث اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و صد البته نیروی انسانی دارد بنابراین لازم است برای جذب نیروهای جدید، برنامه مدونی با هدف کادرسازی داشته باشید.
دارابی یکی از شروط انتصاب مدیران مراکز را حضور مستمر آنها در ستاد و برگزاری جلسات مشترک با مدیران حوزه‌های مختلف ستادی دانست و تصریح کرد: همچنین انتظار داریم مرکز کرمانشاه در حوزه تولید و توزیع پیام اقدامات موثرتری انجام دهد.
معاون امور استان‌های رسانه ملی با بیان اینکه لازم است کمیته‌ای برای پیگیری مصوبات نشست حاضر تشکیل شود گفت: این کمیته باید طی 15 روز آینده پیگیری‌های لازم را انجام دهد.
وی به جوان‌گرایی و استفاده از نیروهای خلاق به عنوان اولویت مراکز صدا و سیما اشاره و خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد با نگاه جذبی، شرایط را برای کار همه نیروها فراهم کنیم.
دارابی عنوان کرد: به منظور تکریم بازنشستگان مرکز کرمانشاه، نشستی با حضور همه آنها برگزار خواهد شد.