سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

دکتر دارابی در دیدار با استاندار خوزستان: جشنواره نوزدهم باید به نحو احسن برگزار شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

دکتر دارابی در دیدار با استاندار خوزستان: جشنواره نوزدهم باید به نحو احسن برگزار شود

دکتر دارابی در دیدار با استاندار خوزستان: جشنواره نوزدهم باید به نحو احسن برگزار شود

 

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با استاندار خوزستان دیدار کرد.

دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی طی سفری به استان خوزستان از محل برگزاری نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلويزيوني مراکز استان‌ها و همچنين محل برگزاری کمیسیون‌هاي صدا، سیما، خبر، موسیقی و پژوهش بازديد كرد.
 
دکتر دارابی همچنین در نشستي با حضور استاندار خوزستان گفت: در حال حاضر چشم تمام مراکز به خوزستان و نحوه برپایی این جشنواره است، پس همان‌گونه که خوزستان همیشه به مهمان‌نوازی و محبت شهرت دارد می‌بایستی که این جشنواره به نحو احسن و به شکل مطلوبی برگزار شود.
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز در این دیدار گفت: باید از تلاش شبانه‌روزی صداوسیمای مرکز خوزستان برای انعکاس خوب و مطلوب مراسم پیاده‌روی زوار حسینی در ایام اربعین تشکر و قدردانی کرد.
وی افزود: برپایی نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی توانمندی‌ها و ترویج فرهنگ ایثار و رشادت و همچنین جاذبه‌های گردشگری این استان به جهان است.
معاون امور استان‌های رسانه ملی و هیات همراه در ادامه از محل ساخت سریال «زیبا شهر» به کارگردانی علی اصغر شادروان بازدید کردند.
«
زیبا شهر» مجموعه‌ای 30 قسمتی است که فیلمبرداری آن اواخر آذر ماه سال جاری آغاز خواهد شد.
دکتر دارابی در ادامه این سفر از محل برگزاری نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلويزيوني مراکز استان‌ها و همچنین محل برگزاری کمیسیون‌هاي صدا، سیما، خبر، موسیقی و پژوهش بازديد کرد.