سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دکتر دارابی: صدا و سیمای استان‌های مرزی محور برنامه‌های ستاد اربعین معاونت امور استان‌ها هستند - صفحه محتوایی خبر

 

 

دکتر دارابی: صدا و سیمای استان‌های مرزی محور برنامه‌های ستاد اربعین معاونت امور استان‌ها هستند

دکتر دارابی: صدا و سیمای استان‌های مرزی محور برنامه‌های ستاد اربعین معاونت امور استان‌ها هستند

 

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما گفت: رسانه استانی در مناطق مرزی به عنوان محور اصلی فعالیت‌های ستاد اربعین در این معاونت شناخته می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در دیدار با دکتر دارابی كه در دفتر معاون امور استان‌های رسانه ملی انجام شد با اشاره به ظرفیت‌های گوناگونی که صدا و سیمای مراکز در عرصه‌های گوناگون دارند ابراز کرد: اربعین حسینی جلوه‌گاه شور و عشق ملت ایران به اباعبدالله الحسین علیه السلام است و در این بین شبکه‌های مختلف سراسری و استانی هم با توجه به پتانسیل‌های موجود این شور و اشتیاق را به تصویر می‌کشند.
استاندار ايلام با اشاره به تردد زائران حسيني از مرز مهران اضافه كرد: خروجی مهران از فعالترین مرزهای رسمی ایران است که نزدیکی به شهرهای مذهبی کشور عراق این مرز را به یکی از مهم‌ترین کانون‌های رفت و آمد زائران به ویژه در اربعین به کشور عراق تبدیل کرده‌است.
وی افزود: ما بر مردمی بودن و برگزاری برنامه‌های این رویداد بزرگ با محوریت مردم معتقد و در این راستا مردم استان خود با تمام توان میزبانی زائران اربعین حسینی را انجام داده‌اند.
دکتر دارابی نیز با تشکر از اقدامات استانداری ایلام در حمایت از صدا و سیمای مرکز  خاطر نشان کرد: رسانه استانی در مناطق مرزی به عنوان محور اصلی فعالیت‌های ستاد اربعین در معاونت امور استان‌ها شناخته می‌شوند.
وی گفت: هم افزایی رسانه ای برای پوشش رویداد مهم اربعین جز با محوریت شبکه های استانی که پرمخاطب‌ترین رسانه در هر استان محسوب می‌شوند امکان‌پذیر نخواهد بود.
معاون امور استان هاي صدا و سيما تصريح كرد:با توجه به حضور میلیونی زائران اربعین حسینی در استان ایلام طی روزهای آینده برنامه‌های گوناگونی توسط صدا و سیمای این مرکز برای پوشش رسانه‌ای این رویداد مهم تدارک دیده شده است.