جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دکتر دارابی مطرح کرد: تشویق به استفاده از نگاه‌های نو در برنامه سازی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دکتر دارابی مطرح کرد: تشویق به استفاده از نگاه‌های نو در برنامه سازی

دکتر دارابی مطرح کرد: تشویق به استفاده از نگاه‌های نو در برنامه سازی

 

نشست شوراي مديران صدا وسيماي مركز قم با معاون امور استان هاي سازمان صدا وسيما برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم، نشست شوراي مديران صدا وسيماي مركز قم با دكتر دارابي معاون امور استان هاي سازمان صدا وسيما در تالار شهداي رسانه مركز قم برگزار گرديد.

معاون امور استان هاي صدا وسيما در اين نشست عنوان كرد: مركز قم به دليل موقعيت جغرافيايي، ملي، مذهبي، سياسي و اعتقادي داراي جايگاه ويژه‌اي است و حجم زيادي از توليدات در اين مركز انجام مي‌شود. همچنين بار اصلي ميز معارف سازمان صدا وسيما بر دوش مركز قم است.

دكتر دارابي لزوم استفاده از نگاه‌هاي جديد در برنامه سازي را حائز اهميت دانست و ابراز كرد: بررسي سوالات و شبهات روز و گفتگو با كارشناسان مذهبي براي تببين موضوعات نوين از وظايف صدا وسيما است و بايد در اين زمينه مسائل نوپدید را بررسي و با شهامت و جسارت به همراه عقل و تدبير به واكاوي آنها پرداخت.

وي با اشاره به تعدادي از توليدات مركز قم، آنها را داراي سطح مطلوبي دانست و گفت: مركز قم به عنوان قطب پويانمايي شناخته مي‌شود و آثار خوبي در اين قالب ارائه كرده كه در جشنواره‌ها نيز مورد توجه قرار گرفته و حائز رتبه بوده است.  از اين رو بايد با تلاش مضاعف و برنامه ريزي سعي در حفظ اين جايگاه ويژه داشته باشد.

معاون امور استان‌هاي صدا وسيما به اشاره به موضوع رونق توليد به عنوان شعار سال تاكيد كرد: قم داراي توانمندي‌هاي متعددي در زمينه‌هاي اقتصادي است و صدا وسيما بايد به عنوان ياور در كنار توليدكنندگان كالا و محصولات اين استان باشد.

همچنين دكتر دارابي بر لزوم تسريع روند ساخت سريال‌هاي شهيد زين الدين و قيام 19 دي تاكيد كرد.

در ادامه اين نشست حجت الاسلام لطفي نياسر مدير كل مركز قم پيشرفت‌ها و دستاوردهاي مركز قم در حوزه‌هاي رسانه‌اي، ‌اجتماعي، امنيتي و فرهنگي پرداخت همچنين مديران و معاونين مركز قم موضوعات فني،‌ محتوايي و مالي را با دكتر دارابي در ميان گذاشتند.