سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

دکل های دیجیتال در اوج برافراشته شدند - صفحه محتوایی خبر

 

 

دکل های دیجیتال در اوج برافراشته شدند

استاندار قزوین در جلسه شوراي اداري شهرستان آوج با اشاره به دستاوردهاي انقلاب گفت: نظام جمهوري اسلامي ايران با هدف خدمت به مردم و جلب رضايت آنان شکل گرفته است و مردم نيز همواره با حضور در صحنه، عشق و ارادت خود را به نظام جمهوري اسلامي نشان داده اند.

عجم مقابله رسانه ملي با تحرکات ضد اخلاقي و ضد ارزشي رسانه هاي غربي را ستود و افزود: مسئولان هم با حمايت از فعاليت هاي رسانه ملي ياري رسان راديو و تلويزيون در مقابله با جنگ نرم دشمن خواهند بود.

صادقي جهاني مدير کل صدا و سيماي مرکز قزوين هم، اعتماد مردم را بالاترين سرمايه رسانه ملي دانست و گفت: صدا و سيماي مرکز قزوين هم تلاش مي کند با توليد برنامه هاي پر محتوا، رضايت بيشتر مخاطبان را جلب کند.

موسوي فرماندار شهرستان آوج هم با قدرداني از اقدام با ارزش صدا و سيماي مرکز قزوين در راه اندازي سامانه ديجيتال گفت:

با تلاش صدا و سیمای مرکز قزوین دريافت 40 شبکه راديویی و تلويزيوني در شهرستان آوج امکان پذیر شد که اين اقدام صدا و سيما ماندگار و قابل تقدير است.

alt

همچنین حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه ی آوج هم در سخنانی از مدیران حوزه ی ستادی رسانه ی ملی و مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین بخاطر توجه به شهرستان تازه تأسیس آوج تشکر و قدردانی کرد.

دیروز سامانه ديجيتال راديويي و تلويزيوني در شهرستان آوج افتتاح و با بهره برداري از اين سامانه 20 شبکه راديويي و 20 شبکه تلويزيوني رسانه ی ملی در شهرستان آوج با کيفيت مناسب برای مخاطبان قابل دريافت شد.

در پایان مراسم افتتاح سامانه ی ديجيتال راديويي و تلويزيوني شهرستان آوج، استاندار قزوین با اهداء لوح سپاسی از عابدیان مدیرکل گسترش فرستنده های تلویزیونی و رادیویی اف ام، سلیمیان مدیرکل طراحی شبکه و گودرزی مدیرکل بهره برداری فرستنده های تلویزیونی و اف ام تشکر و قدردانی کرد.