سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

دیجیتال به شهر مهریز هم رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیجیتال به شهر مهریز هم رسید

با افتتاح رسمی فرستنده دیجیتال در شهرستان مهریز مردم این منطقه هم بیننده شبکه های دیجیتال شدند.

با حضور حجت الاسلام زارع زاده نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی، کیانی مقدم فرماندار مهریز، سید حسن آسایش مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد، دشتی معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد و جمعی از مسئولین شهرستان مهریز و مسئولین صدا و سیما، فرستنده دیجیتال شهرستان مهریز بطور رسمی افتتاح شد.

در این مراسم دشتی معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد با اشاره به نقش مهم صدا و سیما در فرهنگ سازی و توجه به فرهنگ ها و ارزش های اسلامی از تلاش های رسانه ملی در راه اندازی فرستنده های دیجیتال قدردانی کرد و توسعه این شبکه ها را گامی در جهت تقویت فرهنگ ملی و بنیان های فرهنگی و مذهبی دانست.

حجت الاسلام زارع زاده نماینده مردم  ابرکوه، بافق، بهاباد و مهریز در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از رسانه ملی توسعه شبکه های دیجیتال را از افتخارات صدا و سیما دانست و خواستار پوشش این شبکه ها در مناطق جنوبی استان شد و از مدیریت و کارکنان صدا و سیمای مرکز یزد بدلیل راه اندازی این فرستنده تقدیر و تشکر نمود.

آسایش مدیر کل مرکز یزد نیز در این مراسم گفت: از این پس مردم شهرستان مهریز می توانند با استفاده از دستگاه گیرنده دیجیتال از 20 شبکه تلویزیونی و رادیویی با کیفیت مناسب استفاده نمایند.

مدیر کل صدا و سیمای یزد ضمن قدردانی از پیگیری های استاندار یزد در توسعه شبکه های دیجیتال استان گفت: تا دو یا سه ماه آینده همه استان زیر پوشش فرستنده های دیجیتال خواهد رفت و مردم استان می توانند از تصاویر شبکه های دیجیتال استفاده نمایند.

این فرستنده دیجیتال با مبلغ چهار میلیارد ریال و به همت کارکنان واحد فرستنده های تلویزیونی و اف ام مرکز یزد راه اندازی  شده است.

alt

alt