سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

دیدارامام جمعه اهل سنت شهرستان آق‌قلا با مدیرکل صدا وسیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدارامام جمعه اهل سنت شهرستان آق‌قلا با مدیرکل صدا وسیما

دیدارامام جمعه اهل سنت شهرستان آق‌قلا با مدیرکل صدا وسیما

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیرکل صداوسیما  در این دیدارتوجه ویژه به وحدت وهمبستگی بین مسلمانان را از اولویت های اصلی رسانه ملی عنوان و خاطرنشان کرد: در طرح مباحث دینی تاکید بر اشتراکات مورد توجه جدی برنامه های صداو سیما است.

منتظرحجت با اشاره به اینکه از تجربیات و نظرات کارشناسان در بخش های مختلف برنامه سازی استفاده می کنیم افزود: در برنامه ها سعی می شود مباحث بومی منطقه به صورت کارشناسی و مطابق با نیاز مخاطبان ارائه شود.

وی در ادامه اظهار داشت: صداوسیمای مرکز گلستان در تداوم اقدامات گذشته برای ارتقای بیش از پیش محتوای برنامه های خود تلاش می کند.

در ادامه امام جمعه اهل سنت شهرستان آق‌قلا ضمن قدردانی از موفقیت های چشمگیر صداوسیمای مرکز گفت: برنامه های صداوسیما بویژه در حوزه رادیو ترکمنی و برون مرزی بخصوص معارفی و مناسبتی همچون برنامه های ماه مبارک رمضان از محتوای خوبی برخوردار بوده است.

آخوند رهبر با بیان اینکه دشمنان می خواهند در بنیان خانواده ها تزلزل ایجاد کنند افزود: توجه بیش از پیش به آداب و رسوم و فرهنگ مردم منطقه می تواند نقش بسزایی در استحکام بخشی به بنیان خانواده ها داشته باشد و بخشی از آداب و رسوم منطقه هم که به دست فراموشی سپرده شده بایستی دوباره احیا شود.

وی در ادامه با اشاره به جنایات گروه تکفیری داعش اضافه کرد: روحانیون باید درباره جنایات و عقاید انحرافی گروه تکفیری داعش روشنگری کنند و جنایات این گروههای تکفیری برای مردم بازگو شود.

امام جمعه اهل سنت آق قلا در پایان وحدت و همدلی را بزرگترین نیاز امروز جامعه دانست و نقش صدا و سیما را در تقویت آن مهم خواند.