سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

دیدارمدیران و برنامه سازان مرکز کرمان با استاندار - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدارمدیران و برنامه سازان مرکز کرمان با استاندار

استاندار با تقدیر از زحمات فعالان رسانه ملی در انعکاس فعالیت های سیاسی اجتماعی اقتصادی و فرهنگی گفت: باید به گونه ای رفتار شود تا روحیه امید بخشی به مردم در برنامه های مختلف مد نظر باشد تا همگان بتوانند در خلق این حماسه شرکت کنند.

 استاندار کرمان اظهار داشت: اگر در راه تهیه و انتشار اخبار و گزارش ها مسیر الهی طی شود عنایت خداوند شامل حال همگان خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات کشور در سطح بین المللی گفت: دشمن به انتخابات ریاست جمهوری ما نگاه ویژه ای دارد که این موضوع وظیفه همه را در مایوس کردن دشمن سنگین تر می کند.

آقای نجار با اشاره به معنی حماسه که از آن به افتخار آفرینی در کار یاد می شود اظهار داشت :حماسه آفرینی امری دستوری نیست و از دل می جوشد و با ایمان پشتیبانی می شود.

 حجت الاسلام موسوی مدیر کل صدا و سیای مرکز کرمان هم در ابتدای این نشست با اشاره به نقش خبرنگاران در جامعه گفت: خبرنگاران باید در انجام رسالتشان علاوه بر به روز کردن اطلاعات و دانش خود از همکاری مدیران اجرایی برای انتقال اطلاعات مهم و مورد نیاز جامعه برخوردار گردند.

alt

 وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات افزود: باید با ارتقا رابطه و همکاری با مسئولان اجرایی و نظارتی انتخابات، در خلق حماسه سیاسی که مد نظر رهبریست گام برداریم. حجت الاسلام موسوی با اشاره به جنگ روانی دشمن گفت: یکی از ماموریت های خطیر ما این است که جنگ روانی دشمن را که از انتشار اخبار کذب و دروغ و تحلیل های نادرست از وضعیت کشور به وجودمی آید خنثی کنیم.

 وی افزود باید در تمامی مواقع حساس به رهنمود ها و اشاره های مقام معظم رهبری توجه ویژه داشته و در تمامی امور مد نظر قرار دهیم. در پایان این مراسم هم از مدیران، خبرنگاران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز کرمان تقدیر شد.