جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

دیدارمدیرکل مرکز قزوین با آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدارمدیرکل مرکز قزوین با آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری

دیدارمدیرکل مرکز قزوین با آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری

 

مدیرکل و جمعی از معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز قزوین با آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.

دراین دیدار آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین ضمن ارائه ی گزارشی از موفقیت های این مرکز در سال 95 به رویکرد رسانه ی استانی در انعکاس برنامه های مناسبتی اشاره و تصریح کرد: صداوسیمای مرکز قزوین در ایام محرم، دهه فجر و اربعین حضور پرشور مردم نقاط مختلف استان را در شبکه های سراسری و بین المللی مطلوب پوشش داد.

آقای معصومی فر در ادامه تولید مستندهای تلویزیونی فاخر را از مهمترین اولویت های صداوسیمای مرکز قزوین دانست و خاطر نشان کرد: صداوسیمای مرکز قزوین تولید مستندهایی تلویزیونی از زندگی علمای استان همچون آیت ا... سیدحسن موسوی شالی، شیخ هاشم مدرس قزوینی و علامه سید ابوالحسن رفیعی را در دستور کار دارد.

آقای معصومی فر همچنین خواستار حمایت آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری برای تأمین منابع مالی جهت تکمیل مستندهای تلویزیونی از زندگی علما و مفاخر استان شد.

آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری هم با اشاره به نقش و اثرگذاری صداوسیما در جامعه گفت: سیاستگذاران رسانه بمنظور اثرگذاری هرچه بیشتر برنامه های رسانه ای باید از مؤلفه های عقلانی و حسی بیش از پیش بهره ببرند؛ تا تولید محتوا در برنامه های رادیویی و تلویزیونی بیشتر با ذائقه ی مخاطب منطبق باشد.

آیت ا... اسلامی در ادامه توجه صداوسیمای مرکز قزوین به زندگی علما و مفاخر استان را ارزنده دانست و افزود: معرفی علمای قزوین در رسانه موجب آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان با این مفاخر می شود.

آیت ا... اسلامی همچنین به تعدد و تکثر علمای قزوین و متون تاریخی مرتبط با این اشخاص در منابع منتشر شده در مجامع علمی اشاره و تصریح کرد: کتاب هایی همچون «التدوین فی اخبار قزوین» و آثار مشاهیری همچون حمداله مستوفی می تواند دستمایه های خوبی برای تولید آثار تلویزیونی و رادیویی قرار گیرند.