جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدارمدیرکل و شورای معاونین مرکز زنجان با آیت الله حسینی زنجانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدارمدیرکل و شورای معاونین مرکز زنجان با آیت الله حسینی زنجانی

دیدارمدیرکل و شورای معاونین مرکز زنجان با آیت الله حسینی زنجانی

 

مدیرکل و اعضاء شورای معاونین مرکز با حضور در بیت حضرت آیت الله سیدمحمد حسینی زنجانی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

آیت الله حسینی در این دیدار با تقدیر از عملکرد رسانه استانی افزود: با نگاه به برنامه های صداوسیما روشن است که مدیران وکارکنان این نهاد فرهنگی وظایف خود را به خوبی انجام داده اند.

ایشان با یادآوری تهدیدات دشمن درجبهه جنگ نرم خواستار توجه و مراقبت مسئولین ذیربط در حوزه رسانه های مجازی شد.

آیت الله حسینی توجه به مقوله اقتصاد و معاش مردم را ضروری و مهم ارزیابی نمود و تصریح کرد:مسائل اقتصادی ارتباط مستقیمی با مقولات فرهنگی مردم دارد و باید به مقوله هایی مانند ازدواج و اشتغال جوانان توجه جدی و فوری صورت گیرد.

ایشان انعکاس واقعیت های جامعه توسط صداوسیمارا عامل جلب نظر مسئولین به مشکلات و معظلات اجتماعی دانست و اضافه کرد:وظایف سازمان صداوسیما گسترده، پیچیده و پرحجم است و سایر نهادها باید در این راه یاریگر رسانه ملی باشند.

مدیرکل مرکز هم در این دیدار ضمن تبریک سالروز میلاد مسعود کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات از همکاری ایشان با رسانه استانی در برنامه های مختلف بویژه برنامه های مرتبط با ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.

آقای صفری با اشاره به تأثیر مثبت به موضوعات دینی و مذهبی در جذب مخاطب بیشتر ، میزان مخاطبان شبکه اشراق را 75درصد و بالاتر از ميانگين كشوري اعلام کرد و افزود : استان زنجان به لحاظ بینندگان شبکه های ماهواره ای نیز در بین سه استانی است که کمترین استقبال را از این شبکه ها را دارند .

مدیرکل مرکز محوریت برنامه های شبکه را علاوه بر دین واخلاق، پرداخت به فرهنگ ایثار وشهادت بیان کرد و افزود: در این راستا برنامه ای به نام پلاک برای3000 شهید استان در دست تولید است که تاکنون 1500 قسمت از این برنامه تهیه و پخش شده و در  آینده نزدیک نیز برای باقیمانده شهداء استان انجام خواهد شد  .

آقای صفری در ادامه با اشاره به  شبکه های نو ظهور مجازی و تأثیرات مخرب آن بر بنیان خانواده گفت : امروز خانواده ها هنوز بطور کامل با آثار مخرب شبکه های مجازی آشنا نيستند و در این زمینه می بایست توجه بیشتری صورت گیرد .

مدیر کل مرکز یکی دیگر از رسالت های رسانه استانی را انعکاس مشکلات مردمی  اعلام کرد و افزود: صداوسیما همواره سعی دارد مشکلات و کاستی های مردم استان را با در نظر گرفتن مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی به شکل مطلوبی به مسئولین استانی و کشوری منعکس نماید.