سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دیدارمدیرکل و معاونین مرکز با آیت الله حسینی زنجانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدارمدیرکل و معاونین مرکز با آیت الله حسینی زنجانی

دیدارمدیرکل و معاونین مرکز با آیت الله حسینی زنجانی

 

مدیرکل و اعضاء شورای معاونین مرکز همزمان با ایام عزاداری سالارشهیدان با حضور در بیت حضرت آیت الله سیدمحمد حسینی زنجانی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
آیت الله حسینی در این دیدار با تقدیر از عملکرد رسانه استانی افزود: با نگاه به برنامه های صداوسیما روشن است که مدیران وکارکنان این نهاد فرهنگی وظایف خود را در عرصه دین و اخلاق به خوبی انجام داده اند.
 ایشان با تاکید بر انعکاس عشق و ارادت مردم به ساحت ائمه اطهار بدور از حواشی افزود: نباید این عزاداری ها بهانه ای برای دشمنان فراهم کند که علیه تشیع تبلیغ کنند.
آیت الله حسینی با یادآوری تهدیدات دشمن درجبهه جنگ نرم خواستار توجه و مراقبت مسئولین ذیربط در حوزه رسانه های مجازی شد.
ایشان انعکاس واقعیت های جامعه توسط صداوسیمارا عامل جلب نظر مسئولین به مشکلات و معظلات مردم دانست و اضافه کرد:وظایف سازمان صداوسیما گسترده، پیچیده و پرحجم است و سایر نهادها باید در این راه یاریگر رسانه ملی باشند.
مدیرکل مرکز هم در این دیدار ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان با اشاره به سبقه مذهبی و دین محور شبکه اشراق تصریح کرد:صدا و سیمای مرکز زنجان همواره در جمع مراکزپیشتاز سازمان در تولید برنامه هایی با محور دین و اخلاق است و تلاش جهت جذب مخاطب نیز بر همین اساس می باشد.
مدیرکل مرکز محوریت اصلی برنامه های شبکه اشراق را پرداخت به موضوعات ارزشی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اعلام کرد .
آقای صفری با اشاره به اهمیت ماه محرم و برنامه ریزی گسترده صداوسیما برای این ایام، گفت: با تمهیدات اندیشیده شده بیش از 20000 دقیقه برنامه با موضوع محرم و تبیین اهداف واقعه بزرگ عاشورا ، در دهه اول محرم تأمین ، تولید و پخش شده است . این مرکز همچنین با بسیج تمامی امکانات و تجهیزات بیش از 2700 دقیقه از عزاداری های با شکوه مردم ولایتمدار استان را از شبکه استانی و 13 شبکه ملی و برون مرزی پخش کرده است .
 مدیرکل مرکز در ادامه از همکاری های صمیمانه ایشان در برنامه های مختلف رسانه استانی به عنوان کارشناس مذهبی ، قدردانی کرد .