سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

دیدارمعاون امور استان ها با نمایندگان و خانواده شهید جاوید پور در سفر به مرکز خراسان جنوبی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدارمعاون امور استان ها با نمایندگان و خانواده شهید جاوید پور در سفر به مرکز خراسان جنوبی

 

دکتر علی دارابی معاون امور استان های سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران  در سفر به بیرجند مورد استقبال مدیر کل صدا وسیمای مرکز استان ،معاون سیاسی استاندار و نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت .
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف  و نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی  و معاون سیاسی استانداری خراسان جنوبی در دیدار با وی خواستار بهبود وضعیت پوشش شبکه های دیجیتال در استان خراسان جنوبی و برخورداری مناطق محروم استان از این شبکه  شدند.
دارابی در اولین روز از ورود خود به شهرستان بیرجند با خانواده شهید جاوید پور دیدار کرد . دکتر علی دارابی در این دیدار گفت: شهدا الگوی ما هستند و امنیت امروز در کشور را مدیون خون پاکشان هستیم.
لازم به ذکر است که سرهنگ قاسمی  فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی و مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی نیز حضور داشتند .
همچنین معاون امور استان های سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به اتفاق مدیرکل صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ، فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان روز جمعه 21 آبان ماه جاری به شهرستان خوسف در استان خراسان جنوبی سفر کرد.
دکتر علی دارابی با حضور در روستاهای گل وفریز شهرستان خوسف  از نزدیک و در کنار زعفران کاران خوسفی با طریقه کاشت و برداشت گل زعفران آشنا شد .
دکتر دارابی در ادامه حضور خود در شهرستان خوسف از آرامگاه ابن حسام خوسفی شاعر شیعی قرن نهم هجری بازدید نمود.
معاون امور استان های سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به اتفاق ثقفی مدیرکل صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی  از اماکن تاریخی بیرجند از جمله مدرسه شوکتیه ،قلعه بیرجند،باغ رحیم آباد،باغ اکبریه و موزه مردم شناسی نیز دیدن کرد.