سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دیدارنماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با مدیران صدا و سیمای استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدارنماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با مدیران صدا و سیمای استان

دیدارنماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با مدیران صدا و سیمای استان

 

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی در جمع مدیران صدا و سیمای استان به اثرگذاری رسانه ملی در جامعه اشاره کرد و گفت: صدا و سیما مهمترین رسانه ای است که از طریق برنامه های مختلف با مردم در ارتباط است و تولید و پخش برنامه های خوب و اثرگذار در صدا و سیما در تنویرافکار عمومی بسیار مهم و تاثیرگذار است .
به گزارش روابط عمومی خراسان جنوبی ، حجت الاسلام و المسلمین عبادی با ابراز رضایت از عملکرد صدا و سیمای خراسان جنوبی  در تولید برنامه های مفید گفت: کارکنان صداوسیما وظیفه مهمی برعهده دارند و باید با تولید برنامه های خوب خوراک مفید در ابعاد مختلف در اختیار مخاطبان خود قرار دهند .
وی افزود: همچنان که برنامه های خوب و مفید در صدا و سیما بخش زیادی از مردم را تحت تاثیر قرار می دهد پخش برنامه های غیر مفید هم ممکن است خوراک نامناسبی در اختیار مخاطب قرار دهد که در این زمینه باید هوشیار بود.
مدیرکل صدا و سیمای استان هم با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل در معاونت های صدا،  سیما، خبر و فنی گفت: توجه به نیاز مخاطب برنامه ریزی بلند مدت، تولید برنامه های با محتوا ، برگزاری جلسات منظم اتاق فکر با حضور مسولان و شخصیت های مرجع در کنار نیروی های جوان و باانگیزه، موجب شده این اداره کل به رغم جوان بودن موفقیت های خوبی کسب کند.
ثقفی فراهم کردن دسترسی مردم به شبکه های رادیو و تلویزیونی دیجیتال در تمام نقاط استان را از اولیت های مهم رسانه ملی در خراسان جنوبی عنوان کرد و افزود: برای اینکه پوشش شبکه دیجیتال استان به میانگین کشوری که حدود 90 درصد است برسد نیازمند همکاری بیشتر دستگاه های متولی در استان هستیم .