جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدارهای نوروزی مدیرکل مرکز قزوین با امام جمعه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدارهای نوروزی مدیرکل مرکز قزوین با امام جمعه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان

دیدارهای نوروزی مدیرکل مرکز قزوین با امام جمعه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان

دیدارهای نوروزی مدیرکل مرکز قزوین با امام جمعه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین به همراه جمعی ازمعاونان و مدیران با  حجت الاسلام والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقه در استان و  آیت الله اسلامی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدارحجت الاسلام والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقه در استان به نقش و جایگاه رسانه در جذب حداکثری و مدیریت افکار عمومی اشاره کرد و گفت: رسانه ها نقش بسزایی در روشنگری جامعه دارند.

نماینده ولی فقه در استان با بیان اینکه برنامه سازان و مجموعه  کارکنان صدا و سیمای مرکز قزوین از افراد فرهیخته ، پای کار و دیندارهستند افزود: صدا و سیما باید در جذب حداکثری عامه مردم برنامه ریزی داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی همچنین از کارکنان صدا و سیما بعنوان  قشری از نخبگان جامعه یاد کرد و گفت: رسالت نخبگان هدایت جامعه در مسیر درست است و باید تلاش کنند تا همه اقشار جامعه  در مسیر درست زندگی قرار دهند .

عبدالکریم عابدینی همچنین از تلاش شبانه روزی کارکنان صدا و سیما در تولید برنامه های متنوع در تعطیلات نورز قدر دانی کرد.

امام جمعه قزوین با شاره به کمبود بودجه صدا و سیما گفت:  با وجود فشارهای زیاد مالی خوشبختانه همه نیرو های صدا و سیما با قدرت و تلاش زیادی پای کار هستند.

آیت الله اسلامی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری  هم در دیدار با مدیران صدا و سیمای مرکز قزوین برنامه های این مرکز را موفق ارزیابی کرد و گفت: صدا و سیما بیت المال جمهوری اسلامی ایران است و برنامه سازان صدا و سیما باید در ماموریت های محوله این را سرلوحه کار خود قرار دهند .

امام جمعه تاکستان با تاکید بر اینکه برنامه های صدا و سیما هدایت کننده افکارعمومی است افزود:  برنامه سازان صدا و سیما باید ضمن احترام و توجه به  همه سلایق در تولیدات خود به عامه مردم توجه داشته باشند.

  مدیر کل صدا و سیما مرکز قزوین هم در این دیدار ها با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در این مرکز میل ، نیاز و مصلحت را سه  رکن  اساسی برای جذب حداکثری  مخاطب بیان کرد.

 ابوالفضل معصومی فر به  نقش، حمایت و ارشاد علما در برنامه سازی اشاره کرد و افزود : این هم افزایی می تواند در افزایش برنامه های تولیدی و جذب حداکثری مخاطب به رسانه کمک کند.