جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

دیدار استاندار آذربایجان غربی با مدیرکل مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار استاندار آذربایجان غربی با مدیرکل مرکز

سعادت استاندار آذربايجان غربي در گفت‌و‌گو بامديركل صدا و سيماي آذربايجان غربي از نقش صدا و سيما در جهت‌دهي به افكار عمومي سخن گفت.

به گزراش روابط عمومي مرکز آذربایجان غربی، در اين ديدار استاندار آذربايجان غربي با بيان اينكه صدا و سيما با توجه به گستردگي مخاطب و تنوع قوميتي استان و  قدرت اثرگذاري‌اش، در جهت دهي صحيح افكار عمومي نقش مهم و ارزنده اي ايفا مي كند گفت: اين رويكرد توسعه و امنيت پايدار را براي جامعه به ارمغان مي آورد. وي افزود: رسانه استاني براي انعكاس فعاليت دستگاه هاي اجرايي، بايد نقد عملكرد آنان را نيز حسب وظيفه ذاتي‌‌اش در دستور كار داشته باشد .

استاندار آذربايجان غربي با تأكيد بر ضرورت تعامل و همدلي مسئولان دستگاه‌ها با صدا و سيماي استان افزود: بايد سعي كنيم با كمك رسانه براي شناساندن پتانسيل ها و ارتقاء توسعه استان استفاده كنيم .

شكرنيا مديركل مركز آذربايجان غربي نيز با تشريح آخرين وضعيت و دستاوردهاي رسانه استاني، اظهار داشت: تداوم و تقويت رويكرد رقابتي براي جلب مخاطب و افزايش رضايتمندي از اولويت هاي كاري اين مركز بوده و در كنار آن براي اطلاع رساني و برقراري ارتباط مناسب و منسجم ميان مردم و مسئولان، برنامه ريزي گسترده صورت گرفته است .

alt