جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دیدار امام جمعه خراسان رضوی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار امام جمعه خراسان رضوی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز

دیدار امام جمعه خراسان رضوی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز

دیدار امام جمعه خراسان رضوی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با هجمه های فرهنگی و سیاسی استکبار جهانی موفق عمل کرده است و شبکه پایتخت معنوی ایران که منبع غنی معرفت افزایی در اختیار دارد باید مرکز دوم رسانه ملی باشد .

امام جمعه مشهد در دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی گفت: نگاه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی باید به مثابه مرکز دوم رسانه ملی باشد و این مرکز باید فراتر از شبکه های استانی دیده شود.

آیت ا... علم الهدی ضمن تسلیت به بازماندگان شهدای فاجعه منا تصریح کرد؛ در برابر توطئه استکبار به ایادی آل سعود در خصوص بر اندازی حج ابراهیمی باید مستحکم بایستیم و نقشه های خائنانه آنان را نقش بر آب کنیم.

وی همچنین با بیان اینکه هر چند سال یک بار شاهد حوادث تلخ در مناسک حج هستیم گفت: همه این وقایع نشان دهنده بی کفایتی سعودی ها در مدیریت این مراسم مذهبی است.

آیت ا... علم الهدی همچنین با اشاره به فراگیری نفوذ شبکه های اجتماعی در کنار هجمه شبکه های ماهواره ای استبکار جهانی، از صدا و سیمای خراسان رضوی پوشش فاخر سوژه های ارزشی سرشار از معنویت و اخلاص در قشرهای مختلف جامعه به ویژه جوانان و همچنین توجه به ذائقه مخاطبان را خواستار شد.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی هم وجود بارگاه منور حضرت رضا (ع)، حوزه های علمیه و همچنین چهره های شاخص مذهبی – فرهنگی را از ویژگی ها و فرصت های ارزشمند استان خراسان رضوی عنوان کرد و گفت: رسانه استانی خود را مکلف به پیروی از منویات مقام معظم رهبری و رهنمودهای چهره های فاضل و مکتبی می داند.

نصر پور با تأکید بر لزوم تبیین دیدگاه های ارزشی و ولایت مدار در ابعاد مختلف زندگی مردم، از بستر رسانه استانی افزود: بهره مندی از ظرفیت های غنی فرهنگی حرم مطهر رضوی و استان در دنیای امروز که رسانه ها در رقابت و فضای جنگ روانی قرار دارند، بسیار مهم است. 

گفتنی است امام جمعه مشهد از بخش های مختلف سیمای مرکز خراسان رضوی نیز بازدید کرد.