سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

دیدار امام جمعه شهرستان علی آباد کتول با مدیر کل صدا و سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار امام جمعه شهرستان علی آباد کتول با مدیر کل صدا و سیمای گلستان

دیدار امام جمعه شهرستان علی آباد کتول با مدیر کل صدا و سیمای گلستان

 

حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه شهرستان علی آباد کتول با حضور در صدا و سیمای استان با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیرکل صدا و سیما در این دیدار با اشاره به سبقه تاریخی این شهرستان و خدمات زیاد مردم ولایتمدار استان گلستان به نظام اسلامی، یکی از محورهای حرکت رسانه ملی و استانی را انعکاس توانمندی های بالقوه و امکانات وبهره مندی های مناطق مختلف بمنظور توسعه متوازن بیان نمود.

منتظر حجت در خصوص برنامه ها تولید ی این مرکز افزود: این مجموعه سعی می کند با نظرسنجی از مردم برنامه هایی که محتوای فرهنگی مناسبی دارند و با استقبال عمومی مواجه شده اند را تقویت کند.

وی در پایان این دیدار ضمن تشکر از رهنمودهای حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه شهرستان علی آباد کتول تقویت باورهای دینی و اعتقادی مردم را یک ضرورت دانست و افزود: مهمترين رسالت و ماموريت صدا و سيما، توليد برنامه‌های فاخر و مديريت فرهنگ و هدايت افكار عمومی در جامعه است.

در ادامه امام جمعه شهرستان علی آباد کتول ضمن تقدیر از صداوسیمای گلستان افزود: وظیفه همه به ویژه هنرمندان و صاحبان هنر است که با تلاش و جدیت، وحدت و همدلی با ارائه راهکارهای مناسب و اثر بخش، نسبت به ترویج فرهنگ اصیل اسلامی در جامعه تلاش کنند.

حجت الاسلام مهدی نژاد در ادامه با بیان اینکه دشمنان می خواهند در بنیان خانواده ها تزلزل ایجاد کنند افزود: توجه بیش از پیش به آداب و رسوم و فرهنگ مردم منطقه می تواند نقش بسزایی در استحکام بخشی به بنیان خانواده ها داشته باشد و بخشی از آداب و رسوم منطقه هم که به دست فراموشی سپرده شده بایستی دوباره احیا شود.