حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۷

دیدار امام جمعه مرکز کيش با مدیران و کارکنان صدا و سيماي مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

دیدار امام جمعه مرکز کيش با مدیران و کارکنان صدا و سيماي مرکز

دیدار امام جمعه مرکز کيش با مدیران و کارکنان صدا و سيماي مرکز

دیدار امام جمعه مرکز کيش با مدیران و کارکنان صدا و سيماي مرکز

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش ، امام جمعه کيش در دیدار با مدیران و کارکنان  صدا و سيماي مرکز کيش ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی کارکنان صدا و سیمای کیش، بر توليد و پخش برنامه هاي متنوع با نگاه نو و تلاش براي ارائه ي ظرفيت هاي خوب جزيره کيش تاکيد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به برگزاری باشکوه عزاداری مردم کیش در محرم امسال گفت: حضور گسترده مردم کیش در این ایام نشان از سبقه مذهبی مردم کیش دارد.

امام جمعه کیش با تشکر از تلاش همه مسئولان برای برگزار ی باشکوه عزاداری های محرم به نقش و جایگاه ویژه صدا و سیمای کیش در انعکاس عزاداری ها اشاره کرد و افزود: تلاش شبانه روزی، خستگی ناپذیر و بی وقفه همکاران صدا و سیما در انعکاس عزاداری های محرم شایسته تقدیر است.

خطیب جمعه کیش با تاکید بر جایگاه ویژه صدا و سیمای کیش در ارائه تصویر مطلوب و شایسته ظرفیت های متنوع کیش گفت: تلاش متولیان جبهه فرهنگی در ارائه جلوه زیبا، مذهبی و تاریخی از مردم و موضوعات مختلف کیش در کنار برنامه سازی های صدا و سیما که مخاطبان میلیونی دارد نقشی مکمل محسوب می شود که می تواند کیش را آنگونه که بوده و هست انعکاس دهد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش هم با اشاره به فعالیت صدا و سیما در جزیره کیش گفت: فعالیت صدا در جزیره کیش از سال 55 در کیش آغاز شد و هم اکنون در سیمای کیش روزانه 12 ساعت برنامه برای مخاطبان تهیه و پخش می شود.

محمد قاریان پور افزود: فعالیت صدای کیش هم اکنون 18 ساعته است و در تلاش هستیم تا با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و سراسری شدن پخش برنامه های صدا و سیمای کیش، بتوانیم توانمندی های مذهبی، اجتماعی، اقتصادی و گردشگری کیش را به نحو شایسته تری منعکس کنیم.

وی گفت : تلاش شبانه روزی همکاران صدا و سیما به ویژه در ایام محرم برای انعکاس عشق و ارادت مردم جزیره کیش به اهل بیت(ع)، با عشق به حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، کاری جهاد گونه بود که توانست عزاداری و پیشینه مذهبی و دینی مردم کیش را بیشتر از گذشته در سیمای ملی به تصویر بکشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در خصوص انعکاس عزاداری های مردم کیش گفت: با تلاش خستگی ناپذیر همکارانمان بیش از 650 دقیقه پخش زنده از مراسم عزاداری محرم امسال در شبکه کیش و بیش از 190 دقیقه در  شبکه های سراسری پخش شد.