جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار صمیمانه رییس رسانه ملی با نماینده ولی فقیه در گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار صمیمانه رییس رسانه ملی با نماینده ولی فقیه در گیلان

رئیس رسانه ملی با نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار و گفتگو کرد .

 در این دیدار آیت الله قربانی با اشاره به نقش برجسته رسانه ملی در توسعه و گسترش آموزه های دینی و نشر اخلاق و معنویت در جامعه اسلامی خاطر نشان کرد تعمیق معارف دینی و استفاده از ابزار هنر برای ترویج فرهنگ اسلامی در مقابله با جنگ نرم دشمنان بسیار تأثیر گذار است .

نماینده ولی فقیه در گیلان در ادامه با اشاره به نقش صداوسیما در توسعه همه جانبه ملی و استانی افزود: نقش صداوسیما در شتاب گرفتن توسعه ملی و استانی نقشی بی بدیل و اثرگذار است.

رییس رسانه ملی در دیدار با آیت الله قربانی گفت: همه باید تلاش کنیم فضای باز آزاد اندیشی به ویژه در حوزه علوم معرفتی و زیربنایی در کشور فراهم شود. رییس رسانه ملی با تجلیل از خدمات علمی آیت الله قربانی گفت: تألیفات وی در زمینه های مختلف کم نظیر است و با توجه به فلسفه نگارش آن که عموماً با توجه به نیازهای روز نوشته شده ، گنجینه ای ارزشمند برای طالبان علم و آگاهی است .

ضرغامی با بیان اینکه نیازهای فکری نسل جوان بسیار متنوع و متفاوت از گذشته است، وجود شخصیت های توانمند و برجسته فکری برای پاسخ به سئوالات نسل جدید را بسیار ارزشمند دانست و بر ایجاد فضای باز فکری در جامعه برای رشد و ارتقاء سطح آگاهی های عمومی به ویژه در حوزه علوم معرفتی و زیربنایی تأکید کرد .

رییس رسانه ملی در این دیدار با آثار و تألیفات آیت الله قربانی آشنا شده و این آثار را سودمند دانست . 

alt

alt