سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دیدار صمیمانه مدیرکل و اعضای شورای معاونین صداوسیمای استان با آیت الله سیدمحمد حسینی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار صمیمانه مدیرکل و اعضای شورای معاونین صداوسیمای استان با آیت الله سیدمحمد حسینی

دیدار صمیمانه مدیرکل و اعضای شورای معاونین صداوسیمای استان با آیت الله سیدمحمد حسینی

 

بمناسبت حلول ماه ربیع الاول مدیرکل وجمعی از مدیران صداوسیمای مرکز زنجان با آیت الله سید محمد حسینی زنجانی دیدار کردند.
آیت الله سید محمد حسینی زنجانی در این دیدار با قدردانی از عملکرد قابل قبول رسانه استانی در تهیه وپخش برنامه های معارفی ، فعالیت شبکه اشراق را خوب و مثبت دانست.
ایشان با اشاره به اینکه برنامه های خوب در رادیوی استانی و به خصوص در رادیو معارف جزء برنامه های مفید رسانه ملی است، گفت: در جامعه کنونی ما استفاده از بازار هنر برای ترویج دین و محتوای دینی جای کار بسیاری دارد.
مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان هم در این دیدار با تبریک حلول ماه ربیع الاول گفت: یکی از مهمترین رویکردهای صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه استانی اشراق تولید و پخش برنامه ها دینی ومذهبی است.
آقای لطیفی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری 4 رویکرد را برای تولید برنامه ها در رسانه ملی ترسیم کرده اند، گفت : همه برنامه های تولیدی صداوسیما در حوزه های دین، اخلاق ، امید وآگاهی بوده است.
وی با بیان اینکه 30 درصد از برنامه های رادیویی تولیدی این مرکز در حوزه معارف بوده است گفت: پارسال در حوزه صدا (رادیو) بیش از 3 هزار و600 ساعت برنامه تولید و پخش شده است.
مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان افزود: سیمای (تلویزیون) مرکز زنجان هم پارسال بیش از ۲۶۱ ساعت برنامه با محتوای دینی ومعارفی تولید وپخش کرده است .
آقای لطیفی گفت: در هفت ماهه امسال نیز 475 ساعت برنامه رادیویی و ۱۵۲ ساعت برنامه تلویزیونی با محتوای دینی ومعارف در شبکه اشراق تهیه وپخش شده است.
وی همچنین با اشاره به سایر برنامه های در دست تولید این شبکه در حوزه معارف دینی گفت: حوزه های معاونت اطلاعات واخبار و فضای مجازی مرکز هم در طول سال تولید برنامه هایی با این محتوا را در دستور کار خود دارند.
مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان همچنین از تولید برنامه هایی با محوریت مسجد ونوجوانان در شبکه استانی خبر داد.
در این دیدار چند جلد کتاب از طرف آیت الله سیدمحمد حسینی زنجانی به مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان اهدا شد.