جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

دیدار عبدالحسینی با نماینده ولی فقیه استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار عبدالحسینی با نماینده ولی فقیه استان

مدیر کل صدا و سيماي مرکز گلستان در آستانه فرا رسیدن سال نو با نماينده ولي فقيه استان و امام جمعه گرگان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گلستان، بهرام عبدالحسینی در این ديدار گفت: با اشاره به اينكه استان گلستان به لحاظ پوشش ديجيتال در وضعيت خوبي قرار دارد در حال حاضر 150 ايستگاه  برنامه هاي مختلف ملي و استاني را در سطح استان پخش مي کند.

عبدالحسینی راهنمائي ها و ارشادات نماينده ولي فقيه و امام جمعه گرگان را در طول سال 92 براي رسانه استاني راهگشا و موثر دانست و از اين همراهي ها تشکر و قدرداني کرد.

وی پرداختن به موضوعات نامگذاری سال ، انتخابات  و حفاظت از منابع طبيعي را از مهمترین  سياست هاي كلان و اولويت هاي سازمان صدا و سيما در سال 93 بر اساس 4 محور برنامه سازي مد نظر مقام معظم رهبري اعلام کرد .

مدیر کل صدا و سیما همچنین برای خرید هرگونه تولید فاخر در زمینه های مختلف در راستای رونق کار رسانه استانی و شناسایی و شکوفایی استعدادهای موجود در زمینه تولیدات رسانه ای اعلام آمادگی نمود.

عبدالحسینی شناسایی مسایل شهرستان های استان بویژه نقاط محروم آنها، ارائه یک سبک زندگی متدینانه براساس کار، تلاش، قناعت، استقامت، روشنگری و اطلاع رسانی درخصوص هدفمند کردن یارانه ها را از الویت های کاری خود دانست.

alt

در ادامه اين ديدار صميمانه، آيت الله نورمفیدی امام جمعه و نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به جايگاه و قدرت تصميم گيري انسان، خاطر نشان كرد: رسانه ملي مركز انتقال اطلاعات به درون انسان است و گوش و چشم انسان مصاديق بارزي از دريافت اطلاعات از صدا و سيما هستند.

وي با اشاره به مسئوليت سنگين رسانه ملي گفت: صدا و سيما بايد بر اساس ايمان و اعتقاد و تعالي انسان ها پيش برود و افزایش ساعت پخش برنامه در رادیو یکی از این فعالیت ها است که نشان از عزم جدی مسوولان این رسانه در فرهنگ سازی دارد.

در پايان اين مراسم امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان ضمن تشكر از فعاليت هاي انجام شده در صدا و سيماي مركز براي كاركنان و مديريت اين مركز در انعكاس برنامه هاي ديني و مذهبي در سال جدید، آرزوي موفقيت نمود.