جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دیدار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیر کل آذربایجان شرقی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیر کل آذربایجان شرقی

دیدار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیر کل آذربایجان شرقی

دیدار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیر کل آذربایجان شرقی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ملی در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی نقش تعیین کننده دارد .

دکتر مددی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، اقتصاد مقاومتي را يکي از اصلي ترين استراتژي هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در شرايط کنوني عنوان کرد و افزود : بهترين ارگان براي آگاه سازي مردم در رابطه با اقتصاد مقاومتي رسانه ملي است که بتواند با توليد برنامه هاي مناسب در شكل دهي آگاهي عمومي از تعاريف و اهداف اقتصاد مقاومتي نقش مهمي ايفا کند .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را برای مقابله با تحریم‌ها و پیشرفت در شرایط فعلی فرمودند که مردمی کردن اقتصاد ، کاهش وابستگی به نفت ، استفاده‌ی حداکثری از منابع و امکانات ، حمایت از تولید ملی از اهداف اصلی این طرح است . 

دکتر مددی از صدا و سیما به عنوان مهم‌ترین و تأثیرگذارترین ابزار فرهنگ سازی و مدیریت افکار عمومی نام برد.  

نایب رییس مجمع نمایندگان استان نقش و جايگاه رسانه را به عنوان يکي از تاثيرگذارترين دستگاه هاي کشور در بستر سازي براي رفع مشکلات مردم و کاربردي کردن فرامين مقام معظم رهبري در جامعه و ايجاد وحدت در بين مسئولان مهم خواند.

دکتر مددی با اشاره به شرایط اقلیمی آذربایجان شرقی گفت: برای پوشش کامل رسانه ای در استان تلاش بیشتری نیاز است و انتظار می رود به مناطق روستایی و جاهایی که سیگنال رسانی رسانه استانی و ملی در آنها ضعیف است توجه ویژه ای شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم تعامل بین مجلس و رسانه ملی را در عینیت بخشیدن به گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی مهم دانست و گفت : اگر بخواهیم به اهدافی که در اقتصاد مقاومتی به دنبال آن هستیم ، دست پيدا کنیم باید همه مسئولان نظام و مردم از آن حمایت کنند و در این میان سهم رسانه ملی به عنوان رسانه ای فراگیر و مؤثر بسيار حائز اهميت است.

سید محسن لطیفی با تبیین نقش مدیریت جهادی در اقتصاد مقاومتی ، خاطر نشان کرد : جراید و خبرگزاری ها و دیگر رسانه ها در بحث اقتصاد مقاومتی می توانند در کنار رسانه ملی نقشی تعیین کننده داشته باشند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تحقق اقتصاد مقاومتي در کشور را يک کار بسيار ارزشمند دانست و گفت : اقتصاد مقاومتي يک مقوله بسيار مهم در کشور است که رهبر حکيم و فرزانه انقلاب روي آن تاکيد فراواني دارند و اجراي آن مي تواند در تحقق برنامه هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي تاثير جدي داشته باشد.