سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

دیدار فرماندار شهرستان ایجرود با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار فرماندار شهرستان ایجرود با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان

دیدار فرماندار شهرستان ایجرود با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان


فرماندار شهرستان ایجرود با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل صداوسیمای مر کز زنجان در این دیدار با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان ایجرودگفت : شهرستان ایجرود  با توجه به استعدادهای موجود در آن از ظرفیتهای خوبی برای توسعه همه جانبه برخوردار می باشد . وی پیشرفت و توسعه استان را یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی عنوان نمود و اظهار داشت : رسانه استانی همواره تلاش داشته و دارد تا در راستای توسعه همه جانبه استان در بخشهای مختلف قدم بردارد و در این راه توجه به شهرستانها را در سرلوحه برنامه های خود قرار داده است .
وی اجرای برنامه کندیمیز شبکه اشراق در روستاهای استان را فرصت مناسبی برای انعکاس فرهنگ، آداب و سنت های روستایی ، مسائل و مشکلات  موجود و خدمات صورت گرفته توسط دولت ها در عرصه های مختلف عنوان کرد.
مدیرکل مرکز در ادامه بر آمادگی کامل صداوسیما برای بیان بیش از پیش ظرفیتها ، استعدادها و توانمندی های این شهرستان در حوزه های مختلف تأکید کرد .
فرماندار شهرستان ایجرود هم در این دیدار گفت : شهرستان ایجرود با توجه به اینکه در مسیر راه ارتباطی مهم قرار گرفته دارای ظرفیتهای زیادی برای توسعه می باشد لیکن باید از این ظرفیتها به نحو احسن استفاده کرد .
آقای سلیمی با اشاره به تدوین سند توسعه این شهرستان تصریح کرد: بر اساس ابلاغ وزارت کشور و ارزیابی های صورت گرفته در نقاط ضعف و قوت این منطقه ، سند تحول و توسعه شهرستان در حال گردآوری می باشد تا بر اساس آن بتوان از تمام ظرفیتهای بالقوه در حوزه های مختلف به ویژه درر حوزه های کشاورزی و گردشگری برای پیشرفت و آبادانی شهرستان قدمهای اساسی برداشت .
وی در ادامه به ارایه گزارشی از وضعیت شهرستان ایجرود پرداخت و گفت:  کسب  رتبه اول درموضوع مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدردر استان ، بهره مندی 92 درصد راه های روستایی از آسفالت، گازرسانی به بیش از 85 درصد شهرستان ، برداشت بیش از 50 هزار تن گندم و افزایش 250 درصدی نسبت با پارسال و ... از جمله توفیقات این منطقه می باشد .
فرماندار ایجرود در ادامه به اشاره به نقش موثر رسانه استانی در رشد و توسعه این منطقه اظهار داشت : صداوسیما با توجه به فراگیر بودن آن ، تاکنون توجه خوبی به این شهرستان داشته است لیکن نیازمند پرداخت بیشتر برای ادامه این روند ضروری است .
فرماندار شهرستان ایجرود در ادامه خواستار افزایش پوشش دیجیتال در معدود نقاط فاقد پوشش در این شهرستان شد .