جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دیدار فرماندار و امام جمعه شهر مهریز با مدیر کل صدا و سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار فرماندار و امام جمعه شهر مهریز با مدیر کل صدا و سیما

دیدار فرماندار و امام جمعه شهر مهریز با مدیر کل صدا و سیما

 

فرماندار و امام جمعه و جمعی از اعضای شورای شهر مهریز و مسئولین این شهر با مدیر کل صدا و سیما دیدار کرده و از زحمات رسانه ای صدا و سیما تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد " سید محمد رستگاری فرماندار بهمراه حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه و جمعی از اعضای شورای شهر و شهردار و مسئولین شهر مهریز با دکتر پهلوانیان مدیر کل صدا و سیما  دیدار کرده و از زحمات رسانه ای صدا و سیما در انعکاس رویدادهای مذهبی این شهر در ایام محرم و فعالیت های فرهنگی – ورزشی مهریز تقدیر و تشکر کردند .

در این جلسه محی الدینی امام جمعه مهریز بدلیل نگاه ویژه صدا و سیما به شهرستان مهریز و انعکاس برنامه های عزاداری محرم که باعث یکپارچگی مردم این شهر شد از مدیر کل صدا و سیما تشکر کرد .

رستگاری فرماندار مهریز نیز با بیان اینکه حضور صدا و سیما باعث رفع دغدغه های مردم و رفع مشکلاتشان شده گفت یکی از اصلی ترین رویکرد رسانه خدمت رسانی به نظام و انعکاس مشکلات بحق مردم است , وی خواستار همکاری تنگاتنگ صدا و سیما با این شهرستان و معرفی فعالیت ها و رویدادهای آن شد .

ایشان خواستار پخش عزاداریهای مردم در محرم و پخش فعالیت های ورزشی در این شهرستان شد و اعلام آمادگی همکاری لازم این شهرستان با صدا و سیما شد و از زحمات خبرنگار مهریز بدلیل انعکاس رویدادهای این شهرستان تشکر کرد .

دکتر پهلوانیان مدیر کل صدا و سیما نیز با تشکر از همت و تلاش مسئولین این شهرستان گفت : انعکاس این عزاداری ها همت والایی می طلبد که در مسئولین این شهرستان بروز داشت و باعث انعکاس این رویداد های مهم در این شهرستان شد .

ایشان با توجه به نزدیکی به پایان سال گفت : امیدواریم بتوانیم امسال در برنامه های نوروز در این شهرستان صدا و سیما حضور داشته باشد که این امر مستلزم هماهنگی های لازم می باشد .

در پایان این مراسم از مدیر کل صدا و سیما بدلیل همکاری رسانه ای و پخش مراسم عزاداری ها دراین شهرستان با اهداء لوح تقدیرو تشکر شد .